گوناگون

حمله مرگبار مار کبرا به مرد جوان حین گرفتن سلفی!+ فیلم

حمله مرگبار مار کبرا به مرد جوان حین گرفتن سلفی!+ فیلم

پارسینه: مرد جوان هندی که با انداختن مار کبرا به دور گردنش در حال گرفتن سلفی بود بر اثر گزش مار جانش را از دست داد.

سلفی‌ها برای بسیاری از جوانان به تهدیدی مدرن تبدیل شده‌اند، زیرا مردم جان خود را به خطر می‌اندازند تا لحظاتی را ثبت کنند که باعث می‌شود آن‌ها در اینترنت مشهور شوند. از آویزان شدن از صخره‌ها گرفته تا نزدیک شدن خطرناک به حیوانات کشنده. در تازه‌ترین مورد یک جوان هندی که تلاش می‌کرد با مار کبرا روی گردنش در بهترین زاویه عکس سلفی بگیرد، بسیاری را در فضای مجازی شوکه کرده است.

در این حادثه تراژدیک این جوان هندوستانی بر اثر گزش مار سمی جان خود را از دست داد. این جوان اهل آندرا پس از اینکه برای سلفی مار کبرا را به دور گردنش انداخت مورد حمله این خزنده قرار گرفت. این حادثه در شهر کاندوکور واقع در ایالت آندرا پرادش در ناحیه پوتیسریرامولو نلور رخ داد.

قربانی که نامش "مانیکانتا ردی" اعلام شده صاحب یک مغازه آب میوه فروشی در شهر بود. در روز حادثه، یک افسونگر مار با بازی با یک مار در شهر، استعداد‌های خود را به نمایش می‌گذاشت. ردی که مجذوب این مار کبرا شده بود، به این افسونگر نزدیک شد و مار را از او گرفت. او سپس آن را به گردن خود انداخت تا با گوشی خود یک سلفی با آن بگیرد. در حایل که قربانی با مار لذت می‌برد، این خزنده در حمله‌ای برق آسا ردی را نیش زد.

این حادثه بسیاری از مردم محلی را شوکه کرده است، زیرا بی احتیاطی این جوان جان او را گرفت. گفته می‌شود که افسونگر مار، ناگولوری ونکاتا سوامی (۳۰ ساله)، با نمایش و کنترل مار در خیابان در ازای دریافت پول هزینه درمان همسر بیمارش را تامین می‌کرد.

مردم محلی که از نزدیک شاهد این حادثه بودند ردی را سریع به نزدیکترین بیمارستان در اونگوله منتقل کردند، اما او در راه تسلیم گزش مار شد. پس از اعلام مرگ ردی، پلیس پرونده‌ای را ثبت و تحقیقات را آغاز کرده است.

ویدئویی از این حادثه را مشاهده می‌کنید:

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار