گوناگون

تلاش غم انگیز ایمپالای نصف شده برای فرار از دست کفتار!+ فیلم

تلاش غم انگیز ایمپالای نصف شده برای فرار از دست کفتار!+ فیلم

پارسینه: تلاش غم انگیز ایمپالای نصف شده برای فرار از دست کفتار را در فیلم زیر ببنید.

تلاش غم انگیز ایمپالای نصف شده برای فرار از دست کفتار را در فیلم زیر ببنید. ایمپالا‌ها ممکن است در پارک کروگر رایج باشند، اما آن‌ها مبارزان واقعی هستند!

فرادید نوشت: سان الوف ویدئوی دلخراش از شکار یک ایمپالا نر توسط یک کفتار ضبط کرده که این حیوان را به داخل علف‌های بلند می‌کشاند تا کار را تمام کند. تلاش غم انگیز ایمپالای نصف شده برای فرار از دست کفتار نتیجه ای نداد.در همین حال، یک پلنگ جوان از نزدیک وضعیت را دنبال می‌کند، اما فاصله‌ای امن را حفظ می‌کند و صحنه را تماشا می‌کند و منتظر لحظه‌ای است که فرصتی پیش بیاید.

کفتار به آرامی گوشت شکم ایمپالا را جدا می‌کند و شروع به خوردن می‌کند، پلنگ با هنوز فقط از راه دور تماشا می‌کند.

ایمپالا تمام تلاش خود را می‌کند تا دور شود، حتی در حالی که نیمه پایینی بدنش کاملاً پاره شده و نیمی از آن آویزان است، خود را بالا می‌کشد تا فرار کند.

متأسفانه کفتار برای همگام شدن با ایمپالا مشکلی نداشت. پس از اینکه کفتار از خوردن سیر شد، ایمپالای نگون بخت را رها کرد تا پلنگی که دور آن دو می‌چرخید، از باقیمانده شکار تغذیه کند.

ارسال نظر

 • م

  لعنت ب پدر ومادر فیلمبردا

 • اقبال

  فیلم تیکه کردن ایمپالاتوسط کفتار جگرمرا آتیش زد من اگر جایی کفتار ببینم با همان شکل تیکه وپار ه خواهم کرد.این حیوان خیلی بی رحم است .

 • فرامرز

  کیفیت صفر هست کی مسئول هست

 • ناشناس

  کفتارها خیلی نجس
  و پست فطرت هستند وتها موجودی که میتونه پست تر از کفتار باشد انسان هست . همان‌انسان نماهایی که انسانهای دیگر را برای گرفتن اعتراف شکنجه میکنند خیلیاشون پست تر از کفتار هستند مخصوصا جهان سومیهای عقب مانده

 • محمد

  تصویربرداران این صحنه تفاوتی با اون کفتار ندارن

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار