گوناگون

فال روزانه تاروت امروز یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱

فال روزانه تاروت امروز یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱

پارسینه: فال روزانه تاروت یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ را در ادامه ببینید.

در این بخش فال تاروت روزانه تاریخ یکشنبه ۹ بهمن سال ۱۴۰۱ (پیشگویی آینده و فردا) را ارائه کرده ایم با ما همراه باشید.
فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت کیمیاگر: امروز افکار و ایده‌های عجیب و غریبی به ذهن تان خطور می‌کند. بهتر است نسبت به آن‌ها بی تفاوت نباشید. آن‌ها را جایی یادداشت کنید تا فراموش نشوند، سپس در زمانی مناسب تجزیه و تحلیل و پیامی که می‌خواهند به شما برسانند را پیدا کنید. پس از این کار خواهید دید که چگونه زاویه دیدتان نسبت به جهان تغییر خواهد کرد. بالاخره پس از مدت‌ها انتظار این فرصت را پیدا خواهید کرد تا در کنار شریک زندگی تان، بدون ذره‌ای فکر به کمبود‌ها و مشکلات زندگی، روز‌های آرامی را تجربه کنید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت عشاق: امروز ذرات عشق در اطراف تان پراکنده است. اگر مجرد هستید، به زودی وارد یک رابطه عاطفی عمیق خواهید شد. اگر هم در یک رابطه به سر می‌برید، پیوند شما محکم‌تر از قبل می‌شود. حال که از روابط اجتماعی خوبی بهره می‌برید، بهترین زمان است تا به بیرون از خانه بروید و با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید. موضوعی ذهم شما را به خود درگیر کرده است، نگذارید این مسئله بیش از این انرژی شما را بگیرد. گذشته‌ها را فراموش کنید تا فضا برای اتفاقات خوب باز شود.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت قدرت: امروز از نظر فیزیکی احساس قدرت می‌کنید. انرژی شما زیاد است و دوست دارید به گونه‌ای آن را تخلیه کنید. اگرچه پاهایتان روی زمین راه می‌رود، اما حواستان در آسمان‌ها سیر می‌کند. تعادل برقرار کردن میان این دو احساس ساده نیست، اما شما می‌توانید این کار را به بهترین نحو انجام دهید. بهتر است امروز تمام تمرکزتان را روی فعالیت‌هایی بگذارید که احتیاج به خلاقیت دارد. به عنوان مثال اگر هنرمند هستید، اثری که امروز خلق خواهید کرد یک شاهکار خواهد بود. این فرصت را از دست ندهید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت عشاق: امروز یکی از بهترین روز‌های زندگی تان خواهد بود طوری که در آینده‌ای نزدیک از این روز بار‌ها و بار‌ها یاد خواهید کرد. یک روز رمانتیک و عاشقانه در انتظارتان است. به دیدار شریک زندگی تان بروید تا ببینید که جادوی کلمات چه تاثیری بر بهبود رابطه تان خواهند گذاشت. شما برنامه‌های زیادی برای آینده خود در سر دارید که اگر آن‌ها را به خوبی دنبال کنید، آینده روشنی در انتظارتان است. امروز که پر از انرژی، قدرت و سلامت هستید، قدم اول را برای هدف‌هایی که در ذهن دارید، بردارید.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت ملکه: شاد و خوشحال هستید، زیرا امروز دوستان و اقوام زیادی را ملاقات خواهید کرد. این میهمانی یا در خانه شما برپا می‌شود یا به خانه یکی از آن‌ها دعوت می‌شوید. در هر صورت لحظات خوشی را تجربه خواهید کرد، زیرا گفتگو‌هایی که در این میهمانی انجام می‌گیرد حول موضوعاتی از قبیل هنر، متافیزیک یا ورزش است که شما نیز به آن‌ها علاقه دارید. شاید در این صحبت‌ها اختلاف نظر‌هایی رخ دهد، اما خودتان را نگران نکنید، زیرا سطحی است و مشکل ساز نمی‌شود. سعی کنید آنچه شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد بنویسید تا از یادتان نرود.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت خورشید: به یک فعالیت گروهی دعوت می‌شوید. این فعالیت ممکن است نشستی در زمینه اقتصاد، متافیزیک یا حتی مسائل اجتماعی باشد، اما در هر صورت آن را از دست ندهید. بد نیست اگر شریک زندگی تان را نیز همراه خود ببرید. در آنجا دوستان تان را ملاقات خواهید کرد و حتی با افراد جدیدی آشنا می‌شوید که می‌توانند دوستان خوبی در آینده‌ای نزدیک برایتان باشند. امروز وقت را تلف نکنید و به خوبی به صحبت‌هایی که می‌شنوید، گوش دهید و از آن‌ها یاد بگیرید. آن‌ها می‌تواند تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد کنند.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت قضاوت: امروز تمرکزتان روی آدم‌های اطرافتان بیشتر می‌شود و متوجه خواهید شد که تقریبا تمامی آن‌ها دچار تغییر و دگرگونی شده اند. شاید فهمیدن این موضوع شما را کمی نگران کند، اما این تغییرات مثبت است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. بهتر است در تنهایی خود کمی بیشتر به این موضوع فکر کنید، مطمئن باشید که شما نیز به نتایج مثبت و خوبی خواهید رسید. اگر اخیرا در یک رابطه عاطفی شکست خورده اید، گذشته‌ها را فراموش کرده و برای رابطه‌ای جدید اقدام کنید. نگران نباشید، در این زمینه شانس با شماست.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت کاهن اعظم: امروز از نظر روحی در وضعیت خوبی به سر نمی‌برید. از یک طرف دوست دارید که احساسات و افکار خود را بیان کنید، از طرف دیگر عقل و منطق شما را از این کار منع می‌کند. سعی کنید کمی خودتان را رها کنید و به ذهن تان استراحت دهید. سپس در آرامش بیشتر تصمیم درست را بگیرید. امروز در جمعی از دوستان تان حاضر می‌شوید و با هم در مورد موضوعاتی صحبت خواهید کرد که جذابیت بالایی برایتان دارند. از به اشتراک گذاشتن نظرات تان با دیگران نترسید. خواهی نشوی رسوا، همرنگ جماعت شو.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت جهان: آیا به فکر تغییر مکان هستید؟ این تغییر ممکن است در محل زندگی تان رخ دهد تا به اقوام یا دوستان تان نزدیک‌تر شوید، شاید هم بخواهید شغل تان را تغییر دهید تا به هدفی که همیشه آرزویش را داشته، نزدیک‌تر شوید. در هر صورت این تغییر برایتان اتفاقات خوشی را به همراه خواهد داشت. شما در مرحله حساسی از زندگی هستید، زمان آن است تا فهرستی از تمام کار‌هایی را که برایتان اهمیت دارد، تهیه کنید و قدم‌های اول را برای رسیدن به آن‌ها بردارید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت اعتدال: امروز پس از مدت‌ها فرصت آن را پیدا می‌کنید تا با دوستان تان قرار ملاقاتی بگذارید. این دیدار می‌تواند در‌هایی را به سمت روابطی بیشتر باز کند. حتی اگر مجرد هستید، در این رفت و آمد‌ها نیمه گمشده تان را پیدا خواهید کرد. موضوعی ذهن تان را درگیر کرده، اگر این موضوع با رابطه عاطفی شما در ارتباط است، بهتر است برای پیدا کردن راه حل، به طور مستقل تصمیم نگیرید و نظرات شریک زندگی تان هم جویا شوید. یادتان نرود که این رابطه دو طرفه است و هر چقدر هم بخواهید تنهایی آن را حل کنید، به جایی نخواهید رسید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت مرد دار آویز: در محیط کار دچار مشکل شده اید و این موضوع شما را نگران کرده است. اگر شغل شما با تدریس، انتشار، نگارش یا اینترنت در ارتباط است، به این زودی‌ها حل نخواهد شد. پس بهتر است رهایش کنید و در روز‌های آتی به سراغ اش بروید. اگر نگران شرایط مالی تان هستید، باید بگوییم که به زودی تمام مشکلات تان برطرف و یک پول قلمبه به حساب تان افزوده می‌شود. یادتان باشد شما به هیچ وجه تنها نیستید و افرادی که تحت هر شرایطی از شما حمایت کنند، زیادند.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت ارابه: آیا برای یک مسافرت با هواپیما برنامه ریزی کرده اید؟ سفر به مکان‌های تاریخی و دیدنی مانند مصر، مکزیک یا یونان در حال حاضر می‌تواند برایتان بسیار جذاب باشد. اگر دوست دارید بیش از پیش به شما خوش بگذرد، به دوستان تان هم پیشنهاد دهید تا با شما همراه شوند. در این سفر توسط شخصی سورپرایز خواهید شد. اخیرا رابطه خود را با یکی از دوستان تان کم کرده اید که موجب دلخوری او شده است. اگر فکر می‌کنید که این رابطه ارزش ادامه دادن دارد، شک و تردید را گنار گذاشته و با او قرار ملاقاتی بگذارید تا تمام کدورت‌ها برطرف شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار