گوناگون

شگرد عجیب زندانی برای فرار از زندان! + تصاویر

شگرد عجیب زندانی برای فرار از زندان! + تصاویر

پارسینه: شگرد عجیب رهبر یک باند جنایتکار در پاراگوئه برای فرار از زندانی در این کشور خبرساز شده است.

در طول چند روز گذشته، فرار رهبر یک باند جایتکار محلی در پاراگوئه از زندان به تیتر اخبار در این کشور آمریکای جنوبی تبدیل شده است. سزار اورتیز که اکنون لقب "گوردیتو لیندو" به معنای چرب ناز را به دست آورده در حالی که خود را به شکل یک زن درآورده بود موفق به فرار از زندان شد.

رهبر باند جنایی روتالا، روز یکشنبه، به سادگی از دروازه جلوی زندان فرار کرد. این زندانی با ظاهر شدن در نقش یک زن، به راحتی با چرب زبانی موفق شد زندانبانان دروازه جلوی زندان را اغفال کند.

شگرد عجیب زندانی برزیلی برای فرار از زندان

تصاویر و فیلم هایی که توسط مقامات پاراگوئه منتشر شده نشان می دهد که این جنایتکار با پوشیدن کلاه گیس بلند، مژه های جعلی، رژ لب، ناخن های جعلی و لباس های زنانه موفق به فرار می شود.

اگرچه اورتیز با طرح این نقشه موفق به فرار از زندان شد اما آزادی او از زندان لیندو کوتاه مدت بود، زیرا پلیس او را تنها چند ساعت بعد دستگیر کرد و به این زندان بازگرداند.

شگرد عجیب زندانی برزیلی برای فرار از زندان

قرار است او به دلایل امنیتی به یک زندان دیگر منتقل شود. اورتیز به مدت سه سال، نه ماه و بیست روز برای درگیری شدید و سرقت، به زندان محکوم شده بود. حکم او احتمالا پس از حادثه روز یکشنبه افزایش خواهد یافت. تحقیقات رسمی در مورد چگونگی فرار این زندانی از زندان در حال انجام است و افسران امنیتی در دروازه اصلی زندان ملی لیندو از کار تعلیق شده اند./شمانیوز

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار