گوناگون

ما اعلام برائت می کنیم اگر تقوا داری توبه و استغفار کن!+ فیلم

ما اعلام برائت می کنیم اگر تقوا داری توبه و استغفار کن!+ فیلم

پارسینه: آیت الله علوی تهرانی به صحبت های رائفی پور درباره شوخی های معصومین واکنش نشان داد.

آیت الله علوی تهرانی به صحبت های علی اکبر رائفی پور که گفته بود معصومین شوخی هایی می کردند که نمیتوانم بگویم، امیرالمومنین علیه السلام مثلا شوخی جنسی می کردند، واکنش نشان داد و گفت: این حرف وهابیت و عمر است. اشتباه اگر چندبار شد خطا نیست، خط است. چرا کسی اعتراض نمی کند؟

ارسال نظر

 • ناشناس

  نکته اول ؛ خو لابد ائمه با رائفی پور شوخی می کردند !!!
  نکته دوم ؛ خوب حاج چرا شما به صحابه پیامبر توهین می کنی ؟!!! وقتی شما ایمان دارید که ائمه شوخی نمی کردند ، پس صحابه هم چنین صحبت هایی نمی کنند .
  نکته سوم ؛ در مورد اینکه جماعتی در کشور ما ۴۴ سال هست ، که هر طور می خواهند رفتار می کنند ، هر صحبتی دوست دارند می گویند ، برای همه تعیین تکلیف می کنند ، به روحانی در فرودگاه کفش پرت می کنند ، به ظریف در مجلس حمله می کنند ، علی مطهری را در شیراز سنگ باران می کنند ، به احمدی نژاد توهین می کنند ، به خاتمی تو هین می کنند ، در مسائلی که به آنها مربوط نیست ، برای مردم اظهار نظر می کنند و واقعاً کسی نیست توی دهنشان بزند ، حق با شماست جماعتی که از حق ملت می خورند و در رفاه زندگی می کنند هم سوهان روح و روان مردمند ، هم ایران را به مرز جنگ و ویرانگی پیش برده اند . اما وقتی فرهاد ظریف به خاطر یک حرف که ناشی از بیسوادی و بی تجربگی او بود در مورد ائمه گفت ، بازداشت می شود . اینها جماعتی هستند که اگر از صحنه سیاسی کشور کنار گذاشته نشوند ، مطمئناً ایران را به سرنوشت یمن می رسانند .

 • حامد

  آقای محترم این آقا دست پرورده خودتان هست هر جایی که هر غلطی را کرد حتی دروغ یا اشتباه اگر شماها خوشتان آمده سکوت میکنید حالا این غلطکاری را کرده جوش آوردید الا برکت الله

 • ناشناس

  غلط کرده شما ببخشید

 • ناشناس

  این آقای دکتر پرفُسور را شما حضرات افسار سرخودش کردید.حال دکانش چند بَرو چند دهنه شده است.بیشتر فالُوراش هم پولی اند وهم ازخودی های شماها اند.چندی پیش هم گلایه می کرد با این همه فالُور اجازه نمی دهند رهبر ببیندش.

 • ناشناس

  الان این توهین به مقدسات و تشویش اذهان عمومی نیست یا یرای خودی ها همه چیز مجاز است و حکم محاربه فقط برای سطل زباله آتش زدن است؟؟؟؟؟؟؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار