گوناگون

فال روزانه جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱ «فال حافظ امروز»

فال روزانه جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱ «فال حافظ امروز»

پارسینه: مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش، ولی نیم نگاهی بهش داشته باش؟! اگر با این مثل موافق هستید می‌توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز من از مجله تصویر زندگی همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۳۰ دی:


فال روز تولد: آیا خودتان هم احساس می‌کنید که تغییرات در زندگی شما از همین حالا دارند شروع می‌شوند؟! تولد شما آغازگر فصل جدیدی از تحولات اساسی در زندگی شما خواهد بود و تجربه‌های مثبتی در انتظراتان هستند که هر چند ممکن است در ابتدا چالش برانگیز باشند در نهایت نتایج قابل توجهی برایتان به همراه خواهند داشت. به تجربه‌های گذشته خود رجوع کنید و به دانشی که از آن‌ها کسب کرده اید اعتماد کنید تا بهترین راه ممکن را برای خود در پیش بگیرید. دوستان و اعضای خانواده تان نیز می‌توانند در این مسیر برای شما راهنما‌های خوب و قابل اعتمادی باشند و کمک کنند تصمیمات مهمی که در انتظارتان هستند را با چشم باز بگیرید. شهریور ماه برای شما آرامش خیال بیشتری به همراه خواهد داشت و درک بهتری از موقعیت خود پیدا خواهید کرد. بهتر است عاشق شدن را برای پاییز که فصل عاشقان است گذاشته و قبل از آن تمام توانتان را روی کارهایتان متمرکز کنید.


فال روزانه متولدین فروردین

خبر‌های خوبی که امروز خواهید شنید می‌توانند زندگیتان را برای همیشه تغییر دهند. شاید پای شراکتی که مدتی در انتظار آغاز آن بوده اید و یا فعالیت‌های حرفه‌ای دیگر در میان باشد که می‌توانند نگرش شما نسبت به زندگی را به طور جدی تغیر دهند. با این حال این نکته را در نظ ر داشته باشید که بلافاصله دست به کار نشوید و تا زمانی که برنامه ریزی‌های مربوط به آن را به طور کامل انجام نداده اید دست نگه دارید. در مورد مسئله‌ای که نگرانتان کرده مطمئن باشید در حال حاضر از صبر و تحمل ضرر نخواهید کرد، این چرخ به نفع شما خواهد چرخید. برای انجام کاری نظر شما پرسیده می‌شود، از سر خستگی و ناراحتی جوابی ندهید که بعدا پشیمان بشوید. حامل خبری خوش خواهید بود.


فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت


امروز ممکن است برخی تغییرات در رابطه با حرفه شما تغییراتی در موقعیت کاری شما به وجود بیاورند که می‌تواند به شکل ترفیع مقام، افزایش حقوق و یا فرصت‌هایی برای انجام کار‌های درآمدزای جانبی خود را نشان دهد. این تغییر هر چه که باشد روی میزان درآمد شما اثرگذار خواهد بود و روحیه تان را خیلی بهتر خواهد کرد. با وجود این که با شور و هیجان بسیار در انتظار آینده هستید، این را هم به خوبی می‌دانید که رسیدن به اهدافتان به تلاش و کوشش بسیاری از جانب شما نیاز خواهد داشت. در یک رابطه دوستانه نتیجه وفاداری و راز داری تان را خواهید دید، دوستی تان محکم‌تر می‌شود. در رابطه با مسائل عاطفی تان با چشم باز به اتفاقات نگاه کنید و آینده نگر باشید. در محیط کار یا تحصیل جریانی به راه افتاده که بهتر است نسبت به آن غفلت نکنید و از قافله عقب نمانید.


فال امروز متولدین خرداد


امروز خلاقیت شما در سطح بالایی قرار دارد و می‌توانید وقت زیادی را به فکر کردن و برنامه ریزی در رابطه با کار‌هایی که می‌خواهید انجام دهید بگذرانید. شما با اشتیاق زیادی قصد دارید این ایده‌های بزرگ را به واقعیت تبدیل کنید، اما عاقلانه‌تر این است که بدون آن که تسلیم یا دلسرد شوید، پیش از عملی کردن این ایده‌ها کمی دست نگه دارید. امروز شما به طور ویژه‌ای رمانتیک شده اید و دلتان می‌خواهد تا جایی که می‌شود با عشقتان باشید و روزتان را در کنار او بگذرانید. برای رسیدن به نیتتان باید روحیه کار گروهی را در خودتان بالا ببرید و از دیگران کمک بخواهید و نظرشان را بپرسید. این هفته تصمیمات بزرگ نگیرید. در جمعی حرفی می‌زنید که برایتان گران تمام می‌شود. دلخوشی کوچکی پیدا خواهید کرد. در جمع دوستان بحثی پیش می‌آید، کاه را به کوه تبدیل نکنید.


فال روزانه متولدین تیر


امروز شما نیاز دارید که احساسات عمیق و سرکوب شده‌ای که مربوط به گذشته و در ارتباط با خانواده و به ویژه پدر و مادرتان هستند را تخلیه کنید. از این که ناراحتی و خشم خودتان را نشان دهید نترسید، اما سعی کنید این کار را در خلوت و زمانی که افراد متفرقه دور و برتان نیستند انجام دهید. این حرکت پیشرفت قابل توجهی در روابطتان برای شما به همراه خواهد داشت و در پایان روز احساس خواهید کرد که بار سنگینی از روی دوشتان بلند شده است. جهت انجام پروژه بزرگی که از مدت‌ها پیش به دنبال آن بودید بستر و فضای لازم فراهم شده، تعلل در این زمینه به صلاحتان نیست. یک خبر جالب شما را غافلگیر خواهد کرد. به خودتان سخت بگیرید و حرفی را که فکر می‌کنید نمی‌توانید به زبان بیاورید بگویید، بعد از گفتنش به خودتان افتخار می‌کنید.


فال فردا متولدین مرداد


مدتی است که می‌خواهید با شریک زندگی تان در مورد موضوعی گفتگو کنید، اما می‌ترسیدید که این گفتگو تبدیل به بحث و دعوا شود. این فکر‌های واهی را رها کنید و برای صحبت کردن جلو روید. این کار ساده‌تر از آنچه فکرش را می‌کردید، انجام می‌شود مثلا میتوانید به یک کافی شاپ دنج رفته و گفتگو را شروع کرده و این بار را از دوشتان بردارید و با حس خوب به خانه برگردید و شب را با آرامش به خواب بروید. برای خودتان کمی وقت بگذارید. این روز‌ها سرتان بسیار شلوغ است. در مورد مسائل عاطفی و عاشقانه اجازه ندهید دیگران برایتان تصمیم بگیرند. در کاری که تخصص و آگاهی ندارید وارد نشوید و اظهار نظر هم نکنید، چون به ضررتان تمام می‌شود. سری را که درد نمی‌کند بیهوده دستمال نبندید.


فال امروز متولدین شهریور


امروز احساس می‌کنید که تمام چشم‌ها به شما خیره شده اند و به خاطر کار‌های خوبی که انجام می‌دهید مورد تشویق و تحسین دیگران قرار خواهید گرفت. موفقیت در انجام پروژه‌ای که برای مدتی در دست داشته اید، می‌تواند برای شما به ترفیع درجه و یا افزایش حقوق منجر شود. از این وضعیت و مورد توجه قرار گرفتن خودتان تا می‌توانید لذت ببرید. امروز را در خانه استراحت کنید تا انرژی لازم را برای شروع هفته‌ای پر تلاطم و شلوغ را داشته باشید. بالاخره تصمیم تازه‌ای برای آینده گرفته اید که البته با موانع و مشکلاتی روبرو خواهید شد، اما باید با اراده‌ای مصمم گام بردارید، مطمئن باشید موفقیت از آن شماست. از این شاخه به آن شاخه پریدن فقط وقت و انرژی تان را تلف می‌کند. حرفی را زده اید، که دائم خود را برای گفتنش سرزنش می‌کنید.


طالع بینی روزانه متولدین مهر


شاید ارتباطاتی که با کشور‌های خارجی و سرزمین‌های دوردست دارید این فکر را به سرتان بیاورند که به این کشور‌ها مهاجرت کنید. یاد گرفتن چیز‌های جدید همیشه برای شما از اهمیت زیادی برخوردار بوده و حالا هم کنجکاوی شما در رابطه با فرهنگ‌ها و عقاید و نظرت مختلف برانگیخته شده و دوست دارید حداقل به یکی از این کشور‌ها سفر کنید. شاید فعلا پولی برای این سفر در اختیار نداشته باشید، اما برنامه ریزی در مورد آن هم می‌تواند به شما انگیزه مورد نیاز برای کسب آمادگی لازم برای رفتن به این سفر را بدهد. سطح توقعات خود را از خودتان کمی بالا ببرید تا به اهداف بزرگی که در سر دارید دست پیدا کنید. از طعنه و سرزنش شخصی نزدیک و مغرض نهراسید و تردید و سستی به دل راه ندهید، تا پایان راه به خودتان ایمان داشته باشید و او را خجالت بدهید. شخصی با یک خرید کوچک خوشحالتان می‌کند.


فال روزانه متولدین آبان


برخی خواب‌هایی که امروز می‌بینید و یا افکاری که به سرتان می‌زنند شما را به گذشته‌های خیلی دور و یا حتی دوران کودکیتان باز خواهند گرداند. هر چه در این رابطه به ذهنتان می‌رسد را یک جا یادداشت کنید، شاید این کار به نظرتان مسخره برسد، اما پس از پایان آن احساس سبکی خیلی زیادی خواهید و چیز‌های زیادی در مورد خودتان و ضمیر ناخودآگاهتان فرا خواهید گرفت. حتی ممکن است با این کار ایده‌های جدیدی در مورد انجام برخی کار‌های تازه به سرتان بزند، پس خوب به همه چیز فکر کنید. در رابطه با مسائل عاطفی یادتان باشد، هر عملی عکس العملی دارد. مهربانی و توجه کنید تا مهربانی و توجه ببینید. در مورد مسئله‌ای کاری یا تحصیلی تا دیر نشده به اموراتتان سروسامان و نظم بدهید وگرنه در موقعیت سختی قرار خواهید گرفت. از توضیح اضافه به شخصی خودداری کنید.


فال روزانه متولدین آذر


به طور کاملا غیر منتظره سر و کله دوستی قدیمی که برای مدتی از او بی خبر بوده اید پیدا خواهد شد و این دیدار مجدد می‌تواند زمینه ساز رابطه جدیدی بین شما باشد، خواه یک رابطه تجاری و خواه یک رابطه رمانتیک. اگر چنین چیزی به سرتان زد به سادگی روی آن خط نکشید و به طور جدی آن را مورد بررسی قرار دهید، زیرا روابطی که امروز آغاز شوند شانس موفقیت و دوام بسیار زیادی خواهند داشت. این روز‌ها در خانه کمی عصبی هستید و مشکلات بیرون را به خانه منتقل می‌کنید، خونسرد و آرام باشید وگرنه پشیمان می‌شوید. اتفاقی که قرار بود خوشحالتان کند حالا برایتان تبدیل به مشکلی شده که نمی‌دانید با آن چطور رفتار کنید. قرار بود برای کسی کاری انجام بدهید که کلا فراموش کرده اید.


فال روز متولدین دی


شما به طور ذاتی انسانی هستید که از خدمت کردن به دیگران لذت می‌برد و امروز فرصتی دست داده است تا وقتتان را صرف کمک و خدمت به آن‌هایی بکنید که واقعا به شما نیاز دارند. این موقعیت می‌تواند مربوط به کار شما شده و یا به یکی از نزدیکانتان که دارد با مشکلاتی بزرگ دست و پنجه نرم می‌کند مربوط باشد. اگر کمکتان را در این وضعیتی که چندان هم طول نخواهد کشید از آن‌ها دریغ نکنید، این سخاوت و نوع دوستی شما به طوری که اصلا فکرش را هم نمی‌کنید زندگیتان را به طور مثبتی تحت تأثیر قرار خواهد داد. در یک بازی برنده نهایی شما هستید، به شرط آن که صبر کنید و کنترل اعصابتان را از دست ندهید. بعد از مدت‌ها انتظار بالاخره مبلغ قابل توجهی به دستتان می‌رسد که نباید اشتباه هزینه شود. خبری سرنوشت ساز به شما می‌رسد که موجب تقویت روحیه شما خواهد شد.


فال متولدین بهمن


شاید یکی از دوستانتان که چندان با احتیاط نیست شما را تشویق کند که از سر و ته کارهایتان زده و یا ادعای نادرستی کنید که اثبات آن برای شما آسان نخواهد بود. متأسفانه حتی اگر دوستتان از این کار قصر در برود، احتمال این که دیگران به انجام چنین کار‌های اشتباهی از طرف شما پی ببرند خیلی زیاد است. در حال حاضر به هیچ عنوان به صلاحتان نیست که کاری غیر قانونی انجام داده و یا وظایف خود را نادیده بگیرید. دوستی به جمع دوستانتان اضافه می‌شود که با اخلاق و مرام شما سازگار است و می‌توانید با هم خالق لحظه‌های شادی باشید. در رابطه عاطفی تان حواستان به خواسته هایتان باشد. در مورد مسئله‌ای تا می‌توانید توی چشم نباشید و این کار را به دور از هیاهوی جلو ببرید، سرو صدا برایتان دردسر می‌شود.


فال روزانه متولدین اسفند


ممکن است تغییراتی در خانه و خانواده تان ایجاد شوند که هر چند در ابتدا کمی نگران کنند به نظر می‌رسند در نهایت تغییراتی مثبت خواهند بود. شما روزتان را با نگاهی مثبت و پرانرژی شروع می‌کنید، اما از آنجایی که سطح انتظارتان خیلی بالاست شاید نتوانید با موانعی که سر راهتان قرار می‌گیرند به سادگی کنار بیایید و برای حل آن‌ها تلاش کنید. پس با صبوری و با قدرت تمام هر مانعی که سر راهتان قرار می‌گیرد بتازید تا در نهایت به آنچه که می‌خواهید برسید. حرفی از کسی می‌شنوید که نظرتان را در مورد یک سرمایه گذاری عوض می‌کند. برای رسیدن به نیتتان لقمه را دور سرتان نچرخانید. در کنار تلاش و کوشش فراوانی که می‌کنید به آمار هم توجه کنید، اگر بی گدار به آب بزنید به سر منزل مقصود نخواهید رسید. گرهی که در کارتان افتاده باز خواهد شد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار