گوناگون

فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱

فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱

پارسینه: فال روزانه تاروت پنجشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱ را در ادامه ببینید.

در این بخش فال تاروت روزانه (امروز و فردا) تاریخ پنجشنبه ۲۹ دی سال ۱۴۰۱ (پیشگویی آینده و فردا) را ارائه کرده ایم با ما همراه باشید.

فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت اعتدال: امروز ذهن تان حسابی درگیر است و به دنبال راه حلی برای خود می‌گردید. در همین حین حجم عظیمی از اطلاعاتی که می‌خواهید، به دست می‌آورید که برای ادامه مسیر و پیشرفت کارتان به کمک تان می‌آیند. اما سعی کنید که تعادل خود را برقرار سازید و از افراط دوری کنید. اگر بتوانید با برنامه ریزی پیش روید، همه چیز به صلاح تان خواهد بود. گذشته و اتفاقات تلخ را دور بریزید و تمرکز خود را بر حال و آینده قرار دهید تا بهترین اتفاق‌ها در زندگی برایتان رخ دهند.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت شیطان: موضوعی حواس شما را پرت کرده و موجب شده که از مسیری که در حال رفتن بوده اید، منحرف شوید. اخیرا کمی یک دنده شده اید و با خودتان کل کل دارید. اما یادتان نرود که اعتدال کلید موفقیت شماست. سعی کنید در مسیری که حرکت می‌کنید به خود و اطراف تان دقت بیشتری داشته باشید و از پیرامون تان درس بگیرید. اگر بتوانید از زاویه دید‌های گوناگون به موضوعات نگاه کنید، پیشرفت شما سریع‌تر خواهد بود. تجربیات گذشته تان نیز می‌توانند به کارتان آیند.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت مرد دار آویز: برایتان کمی سخت است که تمرکز کنید و فکر خود را متمرکز یک چیز سازید. ذهن شما به طور موقت تنبل شده و این موضوع شما را نگران کرده است. سعی کنید خودتان را از مشکلات و ناراحتی‌های اطراف تان دور نگه دارید و حواس تان را پرت پیرامون تان نکنید. اگر چیزی را متوجه نشدید، تظاهر به دانستن و فهمیدن نکنید که اشتباه است. در مورد هر آنچه برایتان عجیب است، سوال کنید و تا رسیدن به جواب از پا ننشینید. دوستی انتظار تماس شما را می‌کشد، هر چه سریع‌تر با او ارتباط برقرار کنید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت برج: آزادی یکی از مهمترین چیز‌هایی است که در زندگی باید به آن بها دهید. با محدود کردن خود به نتیجه دلخواه تان نخواهید رسید. گاهی باید پایتان را فراتر از مرز‌ها بگذارید و ریسک کنید. حال که آمادگی لازم را دارید و دلتان می‌خواهد مستقل‌تر از قبل باشید، قدم اول را بردارید. اگر ذهن تان شما را به جا‌های ناآشنایی که تا به حال تجربه نکرده اید برد، نگرانی و ترس به دلتان راه ندهید. شاید این راه همانی است که شما باید به سوی آن بروید. به زودی هم شما و هم اطرافیان تان از پیشرفت تان غافلگیر خواهند شد.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت قضاوت: افرادی را که امروز ملاقات می‌کنید، به نظرتان کمی خودخواه و لجباز به نظر می‌رسند. اگر مراقب رفتارتان با آن‌ها نباشید، ممکن است برایتان دردسر ساز شوند. سعی کنید کمی انعطاف پذیری خود را بالا ببرید و در‌های مهربانی را بگشایید و نسبت به ایده‌های اطرافیان تان خوش بین‌تر باشید. فکر نکنید که همیشه دیگران باید با شما هم عقیده باشند. گاهی اختلاف نظر‌ها هم می‌تواند موجب پیشرفت شوند. سعی کنید از این فرصت‌ها برای گرفتن ایده‌های جدید استفاده کنید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت چرخ سرنوشت: امروز در حالی که در خیابان راه می‌روید، غریبه‌ای نظر شما را به خود جلب می‌کند طوری که دوست دارید به سمت اش بروید و با او ارتباط برقرار کنید. شاید که او بتواند یک شریک کاری یا حتی یکی از بهترین دوستان تان شود. طبیعی است، زیرا اخیرا به چیز‌های نامتعارف و ناآشنا تمایل پیدا کرده اید و ذهن تان نسبت به قبل کمی دگرگون شده است. از این تغییر نگران نباشید و به راه خود ادامه دهید. اگر در طول مسیر چیزی برایتان مبهم است، سوال کنید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت خورشید: از شرکت در کار‌هایی که به آن‌ها علاقه دارید، غافل نشوید. اگر به نقاشی علاقه دارید، در کلاس‌های آن ثبت نام کنید یا اگر عاشق ورزش هستید، به باشگاه بروید. امروز زمان خوبی برای برداشتن اولین قدم هاست و شما شانس آن را دارید تا در هر بازی که شرکت می‌کنید، برنده باشید پس با اعتماد به نفس کافی در فعالیت‌های گروهی شرکت کنید و از توانایی‌های خود لذت ببرید. در چنین روزی شادی سهم شماست، آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت عدالت: شاید از بیان ایده‌ها و احساسات تان به دیگران هراس داشته باشید، اما این را هم به یاد داشته باشید که تا خودتان را بیان نکنید، دیگران شما را آنطور که هستید، نخواهند دید یا حتی ممکن است در برخی مواقع دچار سوتفاهم شوند. حال زمان آن است که درونگرایی را به کناری بگذارید و برون گراتر شوید. امروز توسط فردی غافلگیر خواهید شد. برای قدردانی از او عکس العمل واقعی خود را نشان دهید. برای رسیدن به سوال‌هایی که در ذهن دارید، تنها عقل کافی نیست، به دلتان نیز اعتماد کنید.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت پاپ: خودتان را آماده اتفاقات غیر منتظره کنید، زیرا ممکن است همین طوری که در مسیر خود پیش می‌روید ناگهان از جاده منحرف شوید و چیز‌های جدیدی را تجربه کنید. البته بهتر است مراقب پیچ‌های شدید جاده باشید. اگر احتیاط نکنید ممکن است به خود آسیب برسانید. اگر برای رسیدن به مقصدتان نگران هستید، باید بگوییم که در نهایت به آن می‌رسید فقط کافی است کمی صبر کنید. تا آن زمان از مناظر زیبای اطراف جاده لذت ببرید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت عشاق: افکار شما بهم ریخته و تمرکز کافی را ندارید. این حالت طبیعی است. شما مدتی از کار خود دور بوده اید. این حالت تا چند روز دیگر از بین خواهد رفت. در انتظار تغییرات بزرگ در زندگی تان باشید. به زودی تمام تلاش‌هایی که در چند وقت اخیر برای رسیدن به هدف هایتان کرده اید، نتیجه می‌دهد. حال شرایط روحی شما برای یک رابطه عاطفی مساعد است بنابراین زمان بیشتری را با شریک زندگی خود بگذرانید. به عنوان مثال برای یک دیدار عاشقانه برنامه ریزی کنید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت ستاره: خبر تازه‌ای از یکی از مهمترین افراد زندگی تان خواهید شنید طوری که رابطه شما به بهترین شکل خود تغییر خواهد کرد. با این تغییر احساس می‌کنید که به خوبی و کاملا او را می‌شناسید و مرز‌هایی که بین خود با او ساخته بودید، از بین می‌رود. این رابطه ممکن است در مسائل مالی شما نیز تغییراتی ایجاد کند و وضع شما را بهتر از قبل سازد. موضوعات زیادی ذهن تان را درگیر کرده است، اما امروز یکی از آن‌ها مهمتر از بقیه به نظر می‌رسد. این موضوع با گذشته شما در ارتباط است. بهتر است درباره آن با اعضای خانواده خود صحبت کنید.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت کاهن اعظم: احساس می‌کنید که چیزی اطرافتان اشتباه است، اما این احساس شما بی مورد است پس نگرانی به دل راه ندهید. شاید زمان آن است به زاویه دید خود کمی تغییر دهید. سعی کنید امروز نسبت به اتفاقات اطراف تان خوش بین‌تر باشید و با اعتماد به نفس کافی به هر آنچه در ذهن تان می‌گذرد جامع عمل بپوشانید. اگر هدف خاصی را دنبال می‌کنید، امروز منتظر اتفاقی باشید که شما را به هدف تان نزدیک‌تر می‌کند؛ بنابراین از همین حالا برای قدم‌های بعدی خود برنامه ریزی کنید.

ارسال نظر

 • سمیره سرخاب

  اول باید با عشقم مشورت کنم کجا بریم که بهمون خوش بگذره

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار