گوناگون

حکم جلب ظریف صادر شد!+ جزئیات

حکم جلب ظریف صادر شد!+ جزئیات

پارسینه: دادستان تهران اعلام کرد: نظر به توهین فرهاد ظریف علیه مقدسات، بلافاصله موضوع در دستور کار دادستانی تهران قرار گرفت و ضمن صدور دستور تعقیب قضایی علیه وی حکم جلب وی نیز صادر شد.

فرهاد ظریف ملی پوش سابق والیبال با انتشار یک استوری در صفحه مجازی خود به مقدسات توهین کرده و همین امر باعث شد علی صالحی دادستان تهران علیه وی دستور تعقیب قضایی صادر و حکم جلب وی را برای ضابط ارسال کند. با توجه به اقامت ظریف در خارج از ایران دستور جلب وی به مراجع ذیربط ارسال شده است.

به نقل از میزان؛ علی صالحی در همین رابطه گفت: نظر به توهین فرهاد ظریف علیه مقدسات، بلافاصله موضوع در دستور کار دادستانی تهران قرار گرفت و ضمن صدور دستور تعقیب قضایی علیه وی حکم جلب وی نیز صادر شد.

صالحی ادامه داد: نظر به اینکه ظریف در ایران اقامت ندارد، دستور قضایی صادر شده برای مراجع ذیربط ارسال شد تا در فرصت مقتضی نسبت به اعمال آن اقدام لازم صورت گیرد.

ارسال نظر

 • ناشناس

  از طرف ما لوله ارپیچی تودهانش فرو کنید تا نسبت به حضرت فاطمه زهرا سلام الله چنین جسارتی نکنه فرق این بزغاله با سلمان رشدی مرتد چیه اون لعنتی به رسول اکرم جسارت کرد این شیطان زاده به فرزند نبی مکرم

 • ناشناس

  حقیقت تلخه

 • محمد حسین

  حرام لقمه دوزاری

 • ناشناس

  لعنت به تونامردبی شرف

 • ناشناس

  مهریه حق خانمها است ،اگر حقشان نیست بگوید مردم بدانند چرادرحق خانمها ازبین میبرید شما بعضی مردهارا نمیشناسید چه حقه ها میزنند ،مهریه حق خانمهاست اگر حق نیست بگوید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار