گوناگون

ببینید تفنگ دوربرد روسی، سرباز اوکراینی را از چه فاصله ای هدف قرار داد؟ +فیلم

ببینید تفنگ دوربرد روسی، سرباز اوکراینی را از چه فاصله ای هدف قرار داد؟ +فیلم

پارسینه: این اسلحه عجیب روسی می‌تواند از مهمات کالیبر ۴۰۸ یا ۳۷۵ شایتک استفاده کند.

تک تیرانداز روس با استفاده از اسلحه مدل SVLK-14S از فاصله 1250 متری، سرباز اوکراینی را هدف قرار داد. این تفنگ عجیب می تواند از مهمات کالیبر 408 یا 375 شایتک بهره ببرد. این اسلحه به طور خاص برای حمله به اهداف دور طراحی شده است. این تفنگ جدید در نسخه تک شات ساخته شده است.ویژگی جالب این تفنگ توانایی استفاده از تجهیزات اضافی و تنظیم مکانیسم ها مطابق با نیازهای تیرانداز است.

تفنگ دوربرد روسی

ارسال نظر

 • ناشناس

  لعنت بر روسیه وحامیانش

 • Godgoblin

  خدا لعنت سگ بکنه طرفداران مرگ و کشتار رو
  خداوند باید از خلقتی که کرده خجالت بکشه شماها باعث شرم خدا هستید که کشته شدن یک انسان خبر میزارید برای جذب فالوعر

 • سیدمهدی

  لذت بردن از کشته شدن کسی که مخلوق خداهست خبر از خوردن نان حرام میدهد/اصلا صحنه جالبی نبود/مادری عزادارشد/خواهری بی برادرماند/بچه ای یتیم شد ومردی با عذاب گلوله جان سپرد/کجاش لذت داشت؟

 • عمار .

  به نام خداوند جان و خرد : ایران اسلامی عزیزمان هم باید به جدیدترین پیشرفته ترین سلاح های سبک سنگین دشمن افکن مجهز شود چرا که جنگ سخت خبر نمی کند ایران اسلامی عزیزمان باید از هر لحاظ نظامی دفاعی با پیشرفته ترین تکنولوژی و پیشرفته ترین سلاح های به روز جهان خود را تجهیز و آماده نبرد جانانه دشمن افکن کند دشمنان ایران اسلامی برای حمله همه جانبه به میهن عزیزمان خبر نمی کنند که بعد بخواهید خودتان را تجهیز آماده نبرد سخت کنید باید چونان آماده باشید که دشمنان هر وقت حمله کردند در پشت مرزهای ایران اسلامی عزیزمان خار ذلیل زمینگیر نابود فراری شوند باید چونان آماده نبرد باشید که اگر یهو صدها فروند هواپیمای جنگنده و پهباد دشمن در آسمان‌های ایران اسلامی ورود کردند بتوانید در همان دقایق اولیه تک به تکشان را در آسمان متلاشی کنید بتوانید تک به تک چتربازهای تکاورانشان را قبل از فرود رسیدن بر روی خاک ایران اسلامی نابودشان کنید انشاالله هر روز بیش از روز قبل از هر لحاظ تمامی نیروهای رزمنده مدافعین نظم امنیت ایران اسلامی آماده تر از روزهای قبل باشید . و من الله توفیق والسلام و صلوات التماس دعا و التماس تفکر خردمندانه عادلانه خداپسندانه

 • ناشناس

  لعنت برپوتین جلاد

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار