گوناگون

شروع جنجالی رونالدو در عربستان+ فیلم اظهارات داغ این بازیکن

شروع جنجالی رونالدو در عربستان+ فیلم اظهارات داغ این بازیکن

پارسینه: مراسم رسمی معرفی کریستیانو رونالدو به هواداران باشگاه النصر در ورزشگاه مرسول پارک در جریان است.

به گزارش پارسینه ؛ تا چند روز پیش درحالیکه اخبار درباره نزدیک شدن کریستیانو رونالدو به باشگاه عربستانی النصر به شکلی گسترده در رسانه‌ها منتشر می‌شد، خیلی‌ها این اخبار را باور نمی‌کردند و آن را فضاسازی رسانه‌ای می‌دانستند. اما روز جمعه وقتی النصر رسما اعلام کرد که با سی‌آر‌سون به توافق قطعی رسیده و او حالا دیگر بازیکن این باشگاه عربستانی است فوتبال‌دوستان با یکی از عجیب‌ترین انتقال‌های تاریخ فوتبال رو در رو شدند.

در عربستان غوغایی عجیب برای استقبال از ستاره بزرگ پرتغالی برپا شد و همه خود را برای ورود او به این کشور و مراسم معرفی‌اش با پیراهن النصر آماده می‌کردند. دیشب رونالدو درحالیکه سوار بر هواپیما به طرف ریاض پرواز می‌کرد پیامی تصویری در اینستاگرامش برای هواداران النصر منتشر کرد.

رونالدو

سپس سخنگوی باشگاه به رسانه‌ها اطلاع داد که مراسم معرفی رسمی سی‌آر‌سون به هواداران النصر امروز سه‌شنبه ساعت ۱۹ در ورزشگاه مرسول پارک برگزار خواهد شد. امروز صبح رونالدو در تست‌های پزشکی النصر شرکت کرده و حالا همه چیز آماده معرفی رسمی این ستاره پرتغالی در عربستان است.

کریستیانو رونالدو در سالن کنفرانس‌های مرسول پارک حضور یافته و به سؤالات خبرنگاران پاسخ می‌دهد.

شروع جنجالی رونالدو

رونالدو در مصاحبه اش گفت: افتخار می‌کنم که این قدم را برداشتم و به النصر آمدم. هم من و هم خانواده‌ام از حضور در عربستان خوشحالیم. استقبال فوق‌العاده‌ای از ما شد و از میهمان‌نوازی مردم عربستان تشکر می‌کنم. گرفتن این تصمیم برای من آسان نبود، اما به النصر آمدم تا برنده شوم.

من از گرفتن این تصمیم بزرگ بسیار مفتخرم. در اروپا همه‌چیز را بردم و برای بزرگترین باشگاه‌ها بازی کردم و اکنون زمان یک چالش جدید است. این یک تصمیم بزرگ در زندگی من است. همان‌طور که گفتید، من در اروپا کار خودم را انجام دادم. برای من این حالا یک چالش جدید در آسیاست و از النصر ممنونم که این فرصت را به من داد تا این موضوع را نه تنها به فوتبال بلکه به نسل جوان هم نشان بدهم. من از این موضوع خیلی خوشحالم.

این یک فرصت فوق‌العاده است. نه تنها برای فوتبال، بلکه برای تغییر ذهنیت نسل جدید. هیچ‌کس نمی‌داند من در اروپا فرصت‌های فوق‌العاده‌ای داشتم. در استرالیا، در برزیل، آمریکا و همین‌طور پرتغال. باشگاه‌های زیادی می‌خواستند من را به خدمت بگیرند، ولی من این تصمیم را گرفتم، نه تنها برای اینکه فوتبال توسعه پیدا کند، بلکه بخش‌های دیگر این کشور نیز توسعه پیدا کند. این یک فرصت خوب است تا تغییر ایجاد کنم و کمک کنم و همین‌طور نقاط زیادی را رشد بدهم، همچنین درباره فوتبال زنان که شاید خیلی‌ها درموردش ندانند. این یک چشم‌انداز متفاوت برای کشور و فوتبال خواهد بود. برای همین این فرصت را قبول کردم.

رونالدو پس از این پاسخ، با تشویق خبرنگارانی که در نشست خبری حاضر شده بودند مواجه شد. سپس مجری حاضر در سالن کنفرانس از او در این باره پرسید که آیا عملکرد تیم ملی عربستان در جام جهانی او را متقاعد کرده که به النصر پاسخ مثبت بدهد؟ رونالدو در واکنش به این سؤال این‌چنین پاسخ داد:

خیلی از مردم صحبت می‌کنند و نظر می‌دهند، ولی درباره فوتبال چیزی نمی‌دانند. فوتبال در ۱۰، ۱۵ سال گذشته متفاوت شده و همه تیم‌ها خیلی آماده‌اند. این را در جام جهانی دیدیم. فراموش نکنید تنها تیمی که توانست قهرمان جهان را ببرد، عربستان بود. تیم‌های آفریقایی، کاستاریکا... ساده نیست که بازی‌ها را ببرید. تغییرات فوتبال متفاوت شده است. صادقانه بگویم من خیلی برایم مهم نیست که نظر مردم چیست. من مسئولیت دارم که این ذهنیت را عوض کنم، ولی مسئولیت ندارم که ذهنیت مردم را عوض کنم. می‌دانم که لیگ اینجا به‌شدت رقابتی است. شاید مردم ندانند، ولی من بازی‌های زیادی را دیده‌ام.

رونالدو: برای من یک چالش جدید هست

رونالدو: برای گسترش فوتبال به عربستان آمدم

رونالدو: مشتاقانه منتظر بازی برای النصر هستم

رونالدو: من یک بازیکن منحصر به فردم و آمدم تا بازهم رکورد شکنی کنم

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار