گوناگون

فال روزانه| فال امروز چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱

فال روزانه| فال امروز چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱

پارسینه: فال روزانه امروز چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱ را در ادامه خواهید دید.

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش، ولی نیم نگاهی بهش داشته باش؟! اگر با این مثل موافق هستید می‌توانید فال روزانه امروز چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱ (طالع بینی روزانه) و فال روز تولد سی ام آذر ماه خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز من همراه شوید. فال روزانه چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱ را در ادامه ببینید.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۴ دی:

فال روز تولد: شما دوران کسل کننده را گذرانده اید. احساس می‌کنید که زندگی ایستاده و هیچ اتفاق هیجان انگیزی برایتان رخ نمی‌دهد، اما امسال می‌بینید که دری به تخته می‌خورد و زندگی شما از این رو به آن رو می‌شود. امسال با بقیه سال‌های زندگی تان فرق دارد. آنقدر سرتان شلوغ می‌شود که وقت استراحت هم نخواهید داشت. می‌توانید از همین حالا برای فصل بهار خود برنامه ریزی کنید و به یک مسافرت بروید تا انرژی لازم را برای شروع یک سالی پر از موفقیت داشته باشید. در رابطه عاطفی تان نیز معجزه‌های بزرگی را خواهید دید. در مسائل عاطفی و روابط عاشقانه برای برداشتن اولین قدم مردد خواهید بود و تا زمانی که از واکنش طرف مقابلتان مطمئن نباشید دل را به دریا نخواهید زد. تیر، شهریور، مهر و آبان مهم‌ترین ماه‌های سال خواهند بود.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز وزن سنگین مسئولیت هایتان ذهن شما را به خود مشغول کرده است. شما آدمی نیستید که کارهایتان را سرسری بگیرید، اما لزومی هم ندارد که در مورد هر چیزی در انتظار بدترین چیز‌ها باشید و دائم خودتان را نگران و ناراحت کنید. اگر کسی اشتباهاتتان را به شما گوشزد کرد به جای این که با او تند برخورد کنید به انتقادات سازنده اش گوش کنید و اگر می‌بینید حق با اوست به نصیحت هایش عمل کنید. امروز می‌توانید شخصی را که دوست دارید تنها با تکیه به ویژگی‌های مثبتی که دارید به سوی خودتان جذب کنید. برای حفظ سلامتی تان بهتر است به تغذیه تان بیشتر توجه کنید. حواستان باشد تا فرصت ملاقات با شخصی را از دست ندهید. پس انداز حتی کم خوب است بخصوص که به زودی به آن احتیاج پیدا خواهید کرد. دیگران را فراموش نکنید، امروز سراغ دوستانتان را بگیرید که پس فردا که به آن‌ها احتیاج دارید بتوانید از آن‌ها کمک بگیرید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز ذهنتان به شدت درگیر مشکلات و مسائل مربوط به خانواده تان شده است، سعی کنید کمی بیشتر از همیشه با خانواده تان وقت بگذرانید و از تعطیلات آخر هفته استفاده کنید و دور هم جمع شوید. روی خوبی‌های عزیزانتان تمرکز کنید و از بدی هایشان برای خود کوه نسازید. اگر مشغول به تحصیل هستید و این اواخر نسبت به درس هایتان کوتاهی کرده اید بهتر است وقت بیشتری برای مطالعه بگذارید، تا دیر نشده است دست به کار شوید و درس‌هایی که انبار شده اند را هر چه سریعتر بخوانید. در مورد مسئله‌ای که از همه جوانب آن آگاهی کامل ندارید در جمع نظری ندهید، مطمئنا باعث خجالت خودتان می‌شوید. قدر داشته هایتان را بدانید حتی اگر به چشم تان کوچک و بی مقدار باشد، کافی است یکی از آن‌ها را از دست بدهید تا متوجه بشوید که چه گوهر گران بهایی را از دست داده اید، علاج واقعه قبل از وقوع بکنید.

♊ فال امروز متولدین خرداد

گاهی هیچ چیز لذت بخش‌تر از تلاش کردن و دیدن ثمره زحماتتان نمی‌تواند باشد. همه نمی‌توانند لذتی که در پرداختن به تک تک جزئیات کار‌ها و اطمینان حاصل کردن از روبراه بودن اوضاع نهفته است را درک کنند، اما شما استعدادی فوق العاده در رسیدگی به کار‌های روزمره به بهترین و لذت بخش‌ترین شکل ممکن دارید و این در بسیاری موارد می‌تواند کلید موفقیت شما باشد. امروز دلتان می‌خواهد با حداکثر سرعت از مشکلات و بار مسئولیت‌هایی که دارند روی دوشتان سنگینی می‌کنند فرار کنید. اما این را خوب می‌دانید که این روش کمکی به شما نخواهد کرد.

♋ فال روزانه متولدین تیر

بالاخره تلاش‌ها و زحماتتان دارند دیده می‌شوند، اما این بدان معنا نخواهد بود که می‌توانید بنشینید و با خیال راحت از دیدن ثمره‌ی زحمات خود لذت ببرید. حالا علاوه بر اطرافیان، انتظار خودتان هم از شما بیشتر شده است و مجبور خواهید بود حتی بیشتر از قبل تلاش کنید. شاید احساس کنید در جایی که ایستاده اید آنقدر ریشه دوانده اید که حرکت کردن برایتان غیر ممکن است، اما در واقع مشکل اصلی این است که از به خطر انداختن ثبات فعلیتان می‌ترسید. از هیچ چیزی نترسید و نگذارید ترس‌های بی اساس از ادامه راه دلسردتان کنند.

♌ فال فردا متولدین مرداد

اطرافیان شما از توجهی که نسبت به آن‌ها دارید منافع بسیاری می‌برند، اما شما باید این را در نظر داشته باشید که همان طور که نسبت به نیاز‌های دیگران دقت و توجه دارید به نیاز‌های شخصی خودتان نیز رسیدگی کنید و به خودتان هم اهمیت بدهید. شما نگرانی‌هایی در مورد روابط اجتماعی خود دارید که ذهنتان را به خود مشغول کرده اند. بر خلاف تصور شما سانسور کردن خودتان و افکارتان بهترین گزینه ممکن نیست، مهمتر این است که چگونه خودتان و افکارتان را بیان کنید. این موضوع روی روابط شخصی و عاطفیتان نیز تاثیر گذار است.

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز زندگی عاطفی شما در بهترین حالت خود به سر می‌برد. هر چه بیشتر در کنار عزیزان تان باشید، خوشحال‌تر و خوشبخت‌تر خواهید بود. تنها چیزی که باید مراقب آن باشید خیال پردازی است. حتی اگر در دنیای تصورات خود سیر می‌کنید، بهتر است یک چشم خود را باز نگه دارید و واقع بین باشید. صداقت در هر کاری می‌تواند شما را به پله‌های بالاتری سوق دهد. به زودی پولی به دست تان می‌رسد. اگر چه احتیاجات زیادی دارید، اما سعی کنید که آن را عاقلانه خرج کنید.

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

شما برای مدتی نسبتا طولانی از دیگران فاصله گرفته بودید. حالا دیگر زمان آن رسیده است که از این جو خارج شده و با دیگران ارتباط برقرار کنید. این کار علاوه بر اینکه برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود، امکان به دست آوردن فرصت‌های جدیدی را برای شما فراهم خواهد کرد که در دراز مدت منافع زیادی را برایتان به همراه خواهند داشت. امروز چرخه جدیدی در زندگی شما شروع می‌شود و حس می‌کنید که دوره مهمی از زندگیتان فرا رسیده است. یادتان باشد که تحت هیچ شرایطی نباید خودتان را دست کم بگیرید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

تلاش‌ها و زحماتی که شما در جهت پیشرفت زندگی خود داشته اید دارند بالاخره نتایج خود را نشان می‌دهند و این اتفاق از آن جهت که اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد، دقیقا همان چیزی است که شما به آن نیاز داشته اید. به هیچ کس اجازه ندهید این احساس رضایت و خوشحالی را از شما بگیرد. این تصور که برای آنکه انسانی پرهیزگار و پاک باشید باید در تنهایی خودتان فرو بروید و از دیگران فاصله بگیرید کاملا اشتباه است و معنویت هیچ گاه به معنای تارک دنیا شدن نبوده و نیست.

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز تمام توجه تان را بر وظایفی که به دست گرفته اید، بگذارید. زمان دارد به سرعت می‌گذرد و شما هنوز قدمی برنداشته اید. همین امروز استارت هدفی که در سر دارید را بزنید. این بدین معنی نیست که دور دوستان و شریک زندگی تان را خط بکشید، بلکه می‌تواند میان آن‌ها تعادل برقرار کنید. اگر به تازگی رابطه‌ای را آغاز کرده اید، اما احساس محدودیت می‌کنید، بهتر است زود تصمیم نگیرید و کمی دیگر هم صبر کنید، زیرا رفته رفته احساس آرامش بیشتری خواهید کرد.

♑ فال روز متولدین دی

امروز روز شروع‌های تازه است و چه حواستان باشد و چه نباشد، آمادگی فوق العاده‌ای برای پذیرش چالش‌های تازه دارید. حالا که توانایی و امکانات لازم برای برداشتن یک قدم بزرگ در مسیر حرفه‌ای خود را دارید چرا از فرصتتان استفاده نمی‌کنید؟ البته این نکته را در نظر داشته باشید که تحت فشار قرار دادن خودتان و قربانی کردن آسایش و راحتیتان اصلا گزینه خوبی نیست. امروز شاید مجبور شوید بیش از آنچه دوست دارید در خدمت دیگران باشید، حواستان باشد برای قهرمان بازی کار‌های خودتان را پشت گوش نیندازید.

♒ فال متولدین بهمن

وقت آن رسیده که روی چیز‌های بسیار زیادی که قصد به دست آوردنشان را دارید تمرکز کنید و دست از اتلاف وقت بردارید. باید مسیرتان را مشخص کنید تا ببینید چگونه می‌توان در سریعترین شکل ممکن به این مقاصد دور دست رسید. سعی کنید در این راه قربانی منفی بافی‌های خودتان نشوید. امروز حس و حال عاشقی اطرافتان را در بر گرفته است و این بهترین فرصت‌های ممکن برای دعوت کردن عشقتان به یک شام دو نفره در یک رستوران شیک می‌تواند باشد. حتی اگر ازدواج کرده باشید هم نباید چنین فرصتی را به سادگی از دست بدهید. حواستان باشد از حق و حقوق دیگران نگذرید، مالی که برکتی ندارد به سر سفره تان نیاورید. از شکست نهراسید، اگر در مسیری که انتخاب کردید شکست خوردید بدون هیچ واهمه‌ای راه دومی که در ذهن داشتید امتحان کنید، هوشیار اگر باشید می‌توانید از این شکست به نفع خودتان استفاده کنید، کافی است مهره هایتان را درست بچینید.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز این طور به نظر می‌رسد که باید فصل جدیدی از کتاب زندگیتان را آغاز کنید که باید جدیت بیشتری در آن به خرج دهید. در واقع یک دوره مهم رشد و پیشرفت در زندگی شما شروع شده که موفقیت در آن و رسیدن به نتایجی که می‌خواهید تنها به میزان تلاش و جدیت خودتان بستگی دارد. داشتن امید به آینده خیلی خوب و ارزشمند است، اما کافی نیست؛ برای رسیدن به خواسته هایتان باید زحمت بکشید. اولویت هایتان را تعیین کرده و با آرامش و به ترتیب کارهایتان را انجام دهید. خبری به شما داده می‌شود بهتر است صبر داشته باشید و تعجیل نکنید. مراقب زبانتان باشید گوهری با ارزش به شما بخشیده اند سعی کنید آن را حفظ کنید. احتمال تغییر مکان برایتان زیاد است. دلتان می‌خواهد شغلتان را تغییر بدهید، بهتر است اول شغل جدید را پیدا کنید. برای پاکسازی بدنتان آب فراوان بنوشید و ورزش را فراموش نکنید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار