گوناگون

خط و نشان سرلشکر باقری برای قاتلان سپهبد حاج قاسم سلیمانی

خط و نشان سرلشکر باقری برای قاتلان سپهبد حاج قاسم سلیمانی

پارسینه: سرلشکر باقری تاکید کرد: انتقام از آمران و مباشران و عاملان ترور سردار سلیمانی، هرگز از دستورکار جوانان جهان اسلام و بلکه ارادتمندان او در اقصی نقاط عالم خارج نخواهد شد و تروریست‌ها تا روز انتقام باید زندگی ننگین خود را با این کابوس سپری کنند.

باشگاه خبرنگاران نوشت: متن پیام سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح به مناسبت سالروز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمَٰنُ وُدًّا [سوره مریم آیه ۹۶]همانا آنان که به خدا ایمان آوردند و نیکوکار شدند خدای رحمان آن‌ها را (در نظر خلق و حق) محبوب می‌گرداند.

روزی که آمران و عاملان ترور حاج قاسم عزیز، نقشه شیطانی خود را عملی کردند، شاید تصور می‌کردند که با حذف فیزیکی او کار تمام شده و بزرگترین مانع اهداف استکباری و توسعه‌طلبانه خود در جغرافیای جهان اسلام را از میان برداشته‌اند. گذر زمان، اما از واقعیت دیگری حکایت دارد.

قهرمان مقاومت امروز اگرچه در میان ما نیست، اما با شهادتش مسیری پیش روی آزاداندیشان و حق‌طلبان عالم گشوده است که هیچ عاملی نمی‌تواند آن را سد کند. تفکر سردار سلیمانی امروز در میان جوانان جوامع اسلامی و آزادی‌خواهان جهان تکثیر شده و نام او اسم رمز اعتماد به نفس و غلبه بر دشمن است؛ از این روست که دشمنان زبونش، حتی در فضای مجازی هم از نام او واهمه دارند.

نام قهرمان ملی ما برای همیشه تاریخ زنده و ماندنی است، اما قاتلانش اگرچه اکنون هم مورد لعن و نفرین عدالتخواهان جهان هستند، اما پس از تقاص جنایت، برای همیشه به زباله دان تاریخ سپرده خواهند شد.

انتقام از آمران و مباشران و عاملان ترور سردار سلیمانی، هرگز از دستورکار جوانان جهان اسلام و بلکه ارادتمندان او در اقصی نقاط عالم خارج نخواهد شد و تروریست‌ها تا روز انتقام باید زندگی ننگین خود را با این کابوس سپری کنند.

ارسال نظر

 • محمد مهدی اسلامی

  _بسمه تعالی__
  بدستور یک فرد پست و پلید __که عالم ندارد چنو هیچ بلید__ سلیمانی با صفا شد شهید __ چه نیکو از این عالم دون رهید __ شریفان از این عالم پست رهند __بزرگان ،پا جای پایش نهند __ خبیثان بدانند از این کار سود __ نبردند و کردند سیه همچو دود __ حیات و برند ش بسر پر ز ترس __ به بینی چوگاوان بینند برس __نگیرند عبرت ولی چون خرند __ ز چشمان کورو بگوش ها کرند __

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار