گوناگون

فال روزانه| فال امروز دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱

فال روزانه| فال امروز دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱

پارسینه: فال روزانه امروز دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱ را در ادامه خواهید دید.

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش، ولی نیم نگاهی بهش داشته باش؟! اگر با این مثل موافق هستید می‌توانید فال روزانه امروز دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱ (طالع بینی روزانه) و فال روز تولد سی ام آذر ماه خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز من همراه شوید. فال روزانه دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱ را در ادامه ببینید.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۲ دی:

فال روز تولد: همین طور که منتظر هستید که ببینید امسال چه سرنوشتی در انتظارتان هستند، غافلگیری‌هایی خوشایند و اتفاقاتی عجیب برایتان پیش خواهند آمد. با وجود این که امسال و به ویژه در فصل بهار، با برخی چالش‌ها مواجه خواهید شد، در نهایت از این که با این مشکلات روبرو شده اید حتی خوشحال هم خواهید شد، چرا که این اتفاقات شما را به سوی پیشرفت بیشتر و پاداش‌های غیرمنتظره پیش خواهد برد. افراد جدیدی وارد زندگی شما خواهند شد، خودتان را برای قهقهه‌های از ته دل آماده کنید. روابط عاطفی امسال برای شما با شور و هیجان بسیاری همراه خواهند بود، اما مدام در انتظار خواهید بود که ببینید پس از این چه خواهد شد و این موضوع هر چند نگران کننده است، اما احساسی خوشایند مدام در دلتان موج می‌زند.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز از هر زاویه‌ای تنش و فشار را احساس می‌کنید. در واقع عدم قدرت تصمیم گیری بزرگ‌ترین مشکل امروز شما خواهد بود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آرامش خودتان را به دست بیاورید و بدون در نظر گرفتن همه جوانب دست به هیچ حرکتی نزنید. به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی نباید عجولانه رفتار کنید و به نفعتان است که با احتیاط پیش بروید. شاید امروز بتوانید با داستان‌ها و رویاپردازی هایتان دیگران را به خودتان و حرف هایتان جذب کنید، اما بهتر است وقت خودتان و دیگران را با حرف‌های بی اساس هدر نکنید و منطقی باشید. قدم اول برای رسیدن به اهدافتان باورتان به خودتان است. دلشوره دارید و نگران چیزی یا عزیزی هستید، آرامش داشتن کلید غلبه بر مشکلاتتان است. در مورد مسئله‌ای عاطفی مجبور می‌شوید تصمیم سختی بگیرید، پای تصمیمتان بایستید، تاوان اشتباه شخص دیگری را شما نمی‌پردازید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

به جای این که طوری وانمود کنید که انگار پاسخ تمام سوالات و مشکلات در دستان شماست، بهتر است واقعیت را پذیرفته و کمبود‌ها و مشکلات خود را مخفی نکنید. امروز شما با احساسات خود در تماس هستید و مسائلی که در ارتباط با روابط عاطفی و رمانتیک شما باشند به خوبی پیش خواهند رفت. نگرشتان نسبت به عشق خیلی دقیق‌تر از همیشه به نظر می‌رسد و می‌توانید با خیال راحت تسلیم احساسات خود شوید و به دست سرنوشت اجازه دهید شما را به آن جایی که تقدیرتان است بکشاند. نگران هیچ چیزی نباشید. نگرانی شما در مورد حوادث احتمالی که فکر می‌کنید که قرار است اتفاق بیافتد بی مورد و ساخته ذهن شماست. با ایراد گرفتن مدام و بی دلیل ساعات شیرین امروز را فدای روز‌های آینده نکنید. این روز‌ها انقدر سرتان به جزئیات گرم است که از دری که روبرویتان باز شده غافلید، هوشیار باشید و زمان را از دست ندهید.

♊ فال امروز متولدین خرداد

به جای نگاه کردن به گذشته و حسرت خوردن، چشمتان را به آینده و پیش رویتان بدوزید. با این حال شما بدون آن که چندان از مقصدتان اطمینان کامل داشته باشید تمام اصرارتان روی این است که هرچه سریعتر به آن جا برسید. یادتان باشد که ممکن است شما قطعه‌ای از پازلتان را جا انداخته باشید. میل شدیدی که شما به داشتن دوستی‌های عمیق و با معنا دارید در حال حاضر بیش از هر وقت دیگری است، اما این روز‌ها یافتن چنین دوستی‌هایی بسیار دشوار است، پس سعی کنید دوستان قدیمیتان را برای خودتان نگه دارید. شخصی بر خلاف توقعتان دست به کاری خواهد زد که متعجبتان می‌کند. تا به سرانجام رسیدن کاری خون به دلتان می‌شود، اما نگران نباشید این کار انجام می‌شود. موفقیت شخصی از نردیکانتان بسیار خوشحالتان خواهد کرد. همین روز‌ها سهمتان از چیزی را دریافت خواهید کرد، در خرج کردن احتیاط کنید.

♋ فال روزانه متولدین تیر

شما بدون آن که حتی به طور قطع بدانید چه چیزی در انتظارتان است به شدت در آرزوی رسیدن به موفقیت هستید. تشخیص بین رویا و واقعیت در حال حاضر برای شما کاری دشوار و چالش برانگیز است و همین باعث می‌شود شور و هیجانی که در ابتدای روز احساس می‌کنید خیلی سریع جایش را به نگرانی و نا امیدی بدهد. به جای این که با دیدن هر مانعی آن را به چشم یک شکست برای خود ببینید، سعی کنید ثبات و آرامش خود را حفظ کنید و به ناراحتی‌های امروزتان اجازه ندهید روی رویا‌های فردایتان سایه بیندازند. صمیمی‌ترین دوست و یار شما کسی است که رفیق غم و شادی شما باشد. به کسی که فقط در شادی همراهتان است و در هنگام غم تنهایتان می‌گذارد این همه اعتماد نکنید. در انتخاب دوستانتان دقت کنید. دوران دوری و رنج به زودی برای شما به پایان خواهد رسید و به کسی که از همه کس برای تان عزیز‌تر است خواهید رسید.

♌ فال فردا متولدین مرداد

شاید امروز بخواهید از دنیای واقعیت فرار کرده و به عالم رویاهایتان پناه ببرید، این کار به شما کمک خواهد کرد تا جادوی درونتان را ببینید و خودتان را باور کنید. توجه و فکر کردن به رویاهایتان به شما کمک خواهد کرد تا از ترس هایتان رها شوید و به راه‌های مختلفی که برای عبور از موانع وجود دارند پی ببرید، اما، فراموش نکنید کار‌هایی هم دارید که باید به آن‌ها رسیدگی کنید. امروز باید در رابطه با مسائل عاطفیتان رویکردی منطقی‌تر داشته باشید و بیش از اندازه تسلیم احساسات خود نشوید. فردا روزی تازه همراه با امید‌هایی تازه خواهد بود. از حرف تلخی که با نیت خوب به دوستی گفته اید، پشیمان نخواهید شد، فقط حواستان باشد، راز بین تان را برای کسی بازگو نکنید. به تازگی نسبت به موضوعی زیاد گلایه می‌کنید، به جای غر زدن باید بکوشید این اتفاق نادرست را به نحوی درست کنید وگرنه فقط خودتان را خسته‌تر می‌کنید.

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز شما می‌توانید به احساس درونیتان اعتماد کنید؛ هر چه بیشتر به درونتان نگاه کنید مشکلات بیشتری از عالم بیرون و اطرافتان را خواهید توانست حل کنید. سعی کنید احساسات رویاگونه خود را با منطق ترکیب کنید تا بین این دو دنیای مختلف تعادل برقرار کنید. امروز یک نفر شما را تحت تأثیر قرار داده است، اما این نکته را در نظر داشته باشید که آنچه می‌بینید و می‌شنوید لزوما منعکس کننده واقعیت نیست. از آنجایی که در حال حاضر قدرت تشخیصتان در این زمینه با مشکل روبرو شده است بهتر است فعلا از پذیرفتن تعهدات جدی و طولانی مدت پرهیز کنید. با دلتنگی بسازید، نمک به زخمتان نپاشید. فعلا اوضاع بر همین منوال است. در مورد مسئله‌ای کاری شخصی که دنبالش هستید، بر خلاف توقعتان تمامی شرایط شما را می‌پذیرد و با شما دست همکاری می‌دهد. به جسمتان بیشتر اهمیت بدهید و قبل از اینکه دیر شود زمانی را به استراحت اختصاص دهید.

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

شما به سادگی در برداشت از رفتار‌ها و نیات دیگران دچار سوءتفاهم می‌شوید، زیرا فکر می‌کنید بخاطر احساس صمیمیت و آشنایی که نسبت به آن‌ها دارید به خوبی درکشان می‌کنید. اما امروز در این زمینه اصلا موفق نخواهید بود، پس خودتان را با تلاش برای پی بردن به واقعیت این مسئله خسته نکنید. اجازه ندهید ایده آل گرایی همیشگیتان باعث شود فکر کنید از پس هر غیر ممکنی برخواهید آمد. اگر باری که به عهده دارید برایتان بیش از اندازه سنگین است به جای این که خودتان را آزار دهید از کسی که مورد اعتمادتان است تقاضای کمک و حمایت کنید. از نیروی جوانی تان استفاده کنید. در مورد کاری که از پس انجامش برنمی آیید، لاف نزنید و برای خودتان دردسر درست نکنید. شما زنده هستید، زندگی را زندگی کنید. در مورد مسئله عاطفی تان با قهر راه به جایی نمی‌برید، در عوض با نیت خیر از در آشتی وارد شوید و با او صحبت کنید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز کار‌های زیادی که برای انجام دادن دارید و در کمال تعجب خواهید دید که تنش‌هایی که به وجود آمده اند به شما در انجام کار‌ها و حل مشکلاتتان کمک خواهند کرد. اگر بازخورد مثبتی در رابطه با کارهایتان از دیگران دریافت نکردید به جای این که خودتان را ببازید به این که چگونه می‌شود این وضعیت را تغییر داد فکر کنید. در رابطه با مسائل احساسی و رمانتیک سعی کنید رفتاری منطقی داشته باشید. هر چند ممکن است بین شما و عشقتان اختلاف نظر‌هایی وجود داشته باشد، این مشکل را می‌توانید به راحتی با حرف زدن حل کنید. به حرف‌های شخصی که برایتان بسیار مهم است خوب گوش کنید. موضوع را از زاویه دید او کاملا بینید تا حالش را درک کنید. در مورد مسئله‌ای کاری برای حرفتان احترام قائل شوید و روی قولتان بایستید. به شخصی در اطرافتان اجازه ندهید پایش را از گلیمش درازتر و برایتان تعیین تکلیف کند.

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز هر کجا را که نگاه کنید فرصت‌هایی را در انتظار خودتان خواهید دید، آن هم در حالی که در واقع هیچ فرصت خاصی وجود ندارد! داشتن نگرش مثبت خیلی خوب و قابل تحسین است، اما نباید باعث شود دچار توهم شوید. تنها کاری که باید در حال حاضر انجام دهید این است که دست از تلاش برای کنترل اوضاع بردارید. شما خوب می‌دانید که چه می‌خواهید، فقط کافی است که به ندای درونتان اعتماد کنید. به جای اینکه بخواهید تمام کار‌ها را به عهده مغزتان بگذارید، می‌توانید به نزدیکان و عزیزانتان رجوع کرده و تقاضای مشاوره کنید. سفری راه دور پیش می‌آِد. قدر لحظات زندگی تان را بدانید. علاقه‌ای به جمع کردن اشیاء گوناگون دارید. این روز‌ها حوصله ایجاد هیچ تغییری در زندگی تان را ندارید. دست به کاری زده اید که نتیجه اش شگفت زده تان می‌کند. هر کس در زندگی اش دوران سختی را خواهد گذراند. شما هم از این قضیه مستثنی نیستید.

♑ فال روز متولدین دی

امروز فقط به دور خودتان می‌چرخید و خودتان را خسته می‌کنید. شما دلتان می‌خواهید اطرافیانتان ببینند که دارید برای بهتر کردن زندگی خودتان و معنا بخشیدن به آن تلاش می‌کنید، اما دنبال کردن اهداف غیر واقع گرایانه و بازی کردن نقش قربانی در روابطتان نه تنها نتیجه‌ای برایتان به همراه نخواهد داشت، بلکه فقط شما را بدون آن که به هیچ نتیجه قابل توجهی رسیده باشید خسته می‌کند. امروز مهربانی کردن با عزیزان و اعضای خانواده تان می‌تواند اثراتی جادویی برای شما به همراه داشته باشد و به رشد و بهتر شدن رابطه هایتان کمک کند. این همه خودخوری نکنید و خودتان را عذاب ندهید. در موقعیت پیش آمده هر کس دیگری هم اگر جای شما بود همان کاری را می‌کرد که شما کردید. شک نکنید با ایمان و امیدی که در دل دارید موفق می‌شوید و کوه مشکلات را پشت سر می‌گذارید. برای وقتتان ارزش بیشتری قائل شوید، این گران‌ترین دارائی تان است.

♒ فال متولدین بهمن

امروز کمی احساس تنبلی می‌کنید و اعتماد به نفستان نسبت به همیشه در سطح پایین تری قرار دارد. به جای این که با فکر سخت بودن مسیر و دور بودن مقصد خودتان را نا امید کنید با انرژی و تفکر مثبت سعی کنید در جهت پیش بردن نقشه هایتان گام‌هایی هرچند کوچک بردارید. در زمینه مسائل عاطفی احتمال دارد با تنش‌هایی روبرو شوید و دلیل آن هم این است که در حالی که یکی از شما به فکر برنامه ریزی برای آینده است، دیگری در عالم خیال و رویا به سر می‌برد و حواسش به این چیز‌ها نیست. در مورد مسئله‌ای خانوادگی برای به کرسی نشاندن حرفتان مجبور به بحث‌های طولانی خواهید شد، با حفظ احترام روی خواسته تان پافشاری کنید. خبری به شما داده می‌شود که بسیار نگرانتان می‌کند، به خودتان مسلط باشید، اوضاع به آن بدی که به گوشتان رسیده نیست. این شر آرام‌تر از آنکه فکر می‌کنید از سرتان می‌گذرد.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

وقت و انرژی خودتان را به انجام کار‌های خیرخواهانه که اثراتی پایدار روی روح و روانتان خواهند داشت صرف کنید. در حال حاضر عشق و مسائل عاطفی برای شما دارند به خوبی پیش می‌روند. شما به این موضوع پی برده اید که طبیعی رفتار کردن و وفادار بودن به خود واقعیتان خیلی راحت‌تر است. به جنبه رمانتیک وجودتان اجازه درخشش بدهید و اگر دیدید طرف مقابلتان بدون هیچ دلیلی نسبت به احساسات شما سرد و بی تفاوت است نگاهی مجدد به وضعیت رابطه تان بیندازید و ببینید آیا واقعا ادامه این راه منطقی است؟ فکر دیدار شخصی ذوق به دلتان می‌اندازد. برای انجام کاری پیشنهادی به شما می‌شود که توقعش را ندارید، پیش از جواب دادن خوب فکر کنید. به امید موفقیت و پیروزی در راه هدفی که به آن عشق می‌ورزید قدم بردارید و با جدیت آن را دنبال کنید، مطمئن باشید که خواستن توانستن است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار