گوناگون

بازگشت شور و هیجان به لیگ کشتی با مجوز وزارت بهداشت

بازگشت شور و هیجان به لیگ کشتی با مجوز وزارت بهداشت

پارسینه: پارسینه: با مجوزی که از سوی وزارت بهداشت صادر شد، شور و هیجان بار دیگر به لیگ کشتی ایران بازخواهد گشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، بعد از رایزنی‌های متعدد از سوی مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ کشتی و برگزاری چند نشست مشترک با مسئولان وزارت بهداشت، سرانجام امروز مجوز برگزاری لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی، جام یادگار امام (ره) صادر شد. اهالی کشتی هم که بار‌ها برگزاری لیگ را به عنوان خواسته اصلی خود از فدراسیون و سازمان لیگ مطالبه کرده بودند، حالا شاهد بازگشت شور و هیجان به لیگ کشتی ایران هستند.

عبدالمهدی نصیرزاده، رییس سازمان لیگ کشتی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مسئولان وزارت بهداشت گفت: از جناب نمکی وزیر محترم بهداشت و علیرضا رییسی معاون بهداشت و همکاران آن‌ها در وزارت بهداشت که در هفته‌های اخیر پیگیر تصویب پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری لیگ کشتی و صدور مجوز بودند، تشکر می‌کنم. البته برای برگزاری مسابقات باید پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل در دستور کار قرار بگیرد، چون سلامتی کشتی گیران و عوامل تیم‌ها از هر چیزی برای مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ مهمتر است.

وی با اشاره به برخی از بند‌های مصوب در پروتکل بهداشتی لیگ برتر کشتی عنوان کرد: همه افراد درگیر در مسابقات از جمله کشتی گیر، مربی و عوامل اجرایی باید چند روز قبل از انجام مسابقه در قرنطینه باشند. نظارت بر این قرنطینه برعهده فدراسیون و باشگاههاست. البته در ابتدای قرنطینه هر بار باید کشتی گیران تست PCR را پشت سر بگذارند و در صورت منفی بودن می‌توانند در مسابقات شرکت کنند. متاسفانه رقابت‌های امسال بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

رییس سازمان لیگ کشتی در پایان گفت: درباره زمان و مکان رقابت‌های لیگ برتر کشتی به زودی در جلسات کارشناسی و با حضور اعضای شورای فنی سازمان لیگ تصمیم گیری خواهد شد و تصمیم گیری انجام شده، به اطلاع باشگاه‌ها و علاقه‌مندان به کشتی خواهد رسید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار