گوناگون

بازگشت شور و هیجان به لیگ کشتی با مجوز وزارت بهداشت

بازگشت شور و هیجان به لیگ کشتی با مجوز وزارت بهداشت

پارسینه: پارسینه: با مجوزی که از سوی وزارت بهداشت صادر شد، شور و هیجان بار دیگر به لیگ کشتی ایران بازخواهد گشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، بعد از رایزنی‌های متعدد از سوی مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ کشتی و برگزاری چند نشست مشترک با مسئولان وزارت بهداشت، سرانجام امروز مجوز برگزاری لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی، جام یادگار امام (ره) صادر شد. اهالی کشتی هم که بار‌ها برگزاری لیگ را به عنوان خواسته اصلی خود از فدراسیون و سازمان لیگ مطالبه کرده بودند، حالا شاهد بازگشت شور و هیجان به لیگ کشتی ایران هستند.

عبدالمهدی نصیرزاده، رییس سازمان لیگ کشتی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مسئولان وزارت بهداشت گفت: از جناب نمکی وزیر محترم بهداشت و علیرضا رییسی معاون بهداشت و همکاران آن‌ها در وزارت بهداشت که در هفته‌های اخیر پیگیر تصویب پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری لیگ کشتی و صدور مجوز بودند، تشکر می‌کنم. البته برای برگزاری مسابقات باید پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل در دستور کار قرار بگیرد، چون سلامتی کشتی گیران و عوامل تیم‌ها از هر چیزی برای مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ مهمتر است.

وی با اشاره به برخی از بند‌های مصوب در پروتکل بهداشتی لیگ برتر کشتی عنوان کرد: همه افراد درگیر در مسابقات از جمله کشتی گیر، مربی و عوامل اجرایی باید چند روز قبل از انجام مسابقه در قرنطینه باشند. نظارت بر این قرنطینه برعهده فدراسیون و باشگاههاست. البته در ابتدای قرنطینه هر بار باید کشتی گیران تست PCR را پشت سر بگذارند و در صورت منفی بودن می‌توانند در مسابقات شرکت کنند. متاسفانه رقابت‌های امسال بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

رییس سازمان لیگ کشتی در پایان گفت: درباره زمان و مکان رقابت‌های لیگ برتر کشتی به زودی در جلسات کارشناسی و با حضور اعضای شورای فنی سازمان لیگ تصمیم گیری خواهد شد و تصمیم گیری انجام شده، به اطلاع باشگاه‌ها و علاقه‌مندان به کشتی خواهد رسید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار