گوناگون

ترامپ خرسی حقه جدید برای خالی کردن جیب مردم امریکا+ویدیو و تصاویر

ترامپ خرسی حقه جدید برای خالی کردن جیب مردم امریکا+ویدیو و تصاویر

پارسینه: پس از انتشار تیزر ترامپ خرسی در فضای مجازی مخالفان ترامپ و عروسکش بیشتر از طرفدران رییس جمهور در فضای مجازی سروصدا کردند.

به گزراش پارسینه ، صدای سفیر باد در جنگل/ طوفان در راه است/ تو نمی توانی طوفان را شکست دهی/ از درختان صدایی به گوش می رسد/من از هیچی نمی ترسم/من زمانی می آیم که صدای شیپورها به گوش برسد/من طوفان هستم

اینها جملاتی است که اتاق فکر دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا در فضای مجازی به راه انداخته است شعاری مانند گریزلی امریکایی حریف سختی ها می شود قرار است موجی جدید در فضای مجازی به راه اندازد.این ایده نخستین بار در سال 2017 در توییتر منتشر شد؛ اما تا امروز توجه زیادی به آن نشده بود ولی پس از انتشار تیزر رسمی باز هم بعنوان مطلب داغ در رسانه های جهان مورد توجه قرار گرفت هر چند در نگاه اول بچگانه به نظر می رسد ولی با نگاهی روانشناختی می توان میزان تاثیر پذیری مردم امریکا از رسانه های دولتی و فضای مجازی را درک کرد.

خرس 20 دلاری و عروسکی ترامپ یک پرچم در امریکا را درون کمر خود دارد که می توان از آن بعنوان پتو نیز استفاده کرد. این خرس 22 اینچی (55 سانتی متری) ترامپ که هم اکنون به صورت آنلاین در وبسایت آمازون هم به فروش می‌رسد، یک مدرک شناسایی معتبر دارد. در داخل بسته بندی آن یک پتو که با پرچم آمریکا تزئین شده است هم وجود دارد. قرار است ترامپ خرسی در روز پرچم در سراسر امریکا توسط مردم این کشور به اهتزاز در بیاید.

تیزر تبلیغاتی ترامپ خرسی نکات مهمی درون خود دارد اولین نکته این است که در این تیزر از افراد مسن و سالخورده استفاده شده است و همین نکته نشان دهنده آن است که افراد سالخورده بازار هدف این شوی تجاری تبلیغاتی هستند در اول کلیپ همسر یکی از افسران کشته شده جنگ ویتانام را نشان می دهد که عروسک را بغل کرده و می گوید: زنده باد امریکا زنده باد عروسک خرسی ترامپ

نفر دوم در کلیپ سرباز بازنشسته مهندسی نظامی است که سوار بر موتور هارلی که نماد ایالات متحده است می گوید: من یک سرباز بازنشسته امریکا هستم و از اینکه یک ترامپ خرسی روی موتورم دارم خوشحالم یک سرباز همیشه سرباز است.

ترامپ خرسی در میدان گلف ظاهرا موفق تر از بخش های دیگر است شاید درگیری با ستاره سرشناس بسکتبال امریکا باعث شده است تا فعلا ورود این عروسک به صحنه پرطرفدار ورزش در امریکا با مشکل مواجه شود .

نفر بعدی تیزر که از همه مهمتر است مردی که ظاهرا تاجر به نظر می رسد و می گوید: امریکای قدرتمند یعنی تجارت قدرتمند تجارت قدرتمند یعنی شهروند قدرتمند امریکایی .

این فرد به وضوح نشان می دهد که امریکا بعنوان کشوری ابرقدرت برای رسیدن به اهدافش از هر ابزاری استفاده می کند چه کشتار مردم بیگناه عراق چه قتل عام زنان و کودکان بی گناه یمنی چه تحریم های ظالمانه علیه مردم ایران.

ترامپ خرسی در بدو ورود مخالفان بسیاری در جامعه امریکا نیز داشته است به نقل از فاکس نیوز دو دسته در امریکا وجود دارند که ترامپ خرسی را خریداری می کنند عده ای که آنرا نگه می دارند تا در روز پرچم آتشش بزنند و دسته دوم که طرفداران ترامپ هستند.

فضای مجازی نشان دهنده آن است که این طرح تا این لحظه طرفداران زیادی ندارند فردی در توییتر نوشته است که این چه نماد قدرتی است که در چین ساخته می شود این در حالی است که ترامپ بارها گفته که پکن باعث از دست رفتن مشاغل در آمریکا شده است و جنگی تجاری علیه چین به راه انداخته است. او همچنین از شرکت‌های آمریکایی که کارخانه‌های تولید محصولاتشان در چین قرار دارد، خواسته است کارخانه‌های خود را به آمریکا منتقل کنند.

شاید این طرح با فراز و فرودهایی مواجه باشد و همانطور که تاریخ ایالات متحده نشان داده است از مردم امریکا هیچ چیز بعید نیست ونکته مهمی که باید به آن پرداخت و نباید فراموش کرد این است که طرفداران اصلی دونالد ترامپ را می توان افراد سالخورده و بعضا فراموش شده جامعه امریکا دانست تا جوانانی که در فضای مجازی هستند و به تمام مسائل روز اشراف دارند.

مجید سلطانی

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  مگه ما از این عروسکها حالا به نوع دیگه تبلیغی نمیسازیم !!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار