گوناگون

در تیراندازی اراذل و اوباش جوانی ۱۸ ساله به قتل رسید

در تیراندازی اراذل و اوباش جوانی ۱۸ ساله به قتل رسید

پارسینه: رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عوامل قتل یک جوان ۱۸ ساله خبر داد.

سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: عاملان اصلی قتل کارگر بی‌گناه در درگیری مسلحانه جنوب تهران، دستگیر شد.
سردار کارآگاه علی ولی‌پور گودرزی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: جمعه یکم اردیبهشت ماه، درگیری مرگبار مسلحانه‌ای در میدان ایثارگران محله شهرک ولی‌عصر(عج) به اداره دهم پلیس آگاهی گزارش داده شد.
وی با بیان اینکه با اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شده و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند، افزود: کارآگاهان در محل حادثه با جسد مرد 18 ساله اهل کشور افغانستان مواجه شدند که هدف شلیک یک گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ در بررسی‌های ابتدایی نیز مشخص شد، دوست مقتول شاهد این جنایت هولناک بوده است.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: بدین ترتیب شاهد جنایت هدف تحقیقات قرار گرفت که وی به تیم جنایی گفت که مقتول از دوستانش بود و در یک کارگاه مبل‌سازی کار می‌کرد؛ ساعتی قبل از محل کار به خانه باز می‌گشتند که ناگهان مقتول هدف شلیک گلوله از پنجره یک خودروی ناشناس قرار گرفت؛ البته ناگفته نماند خودروی مورد نظر مشغول تیراندازی به یک ماشین دیگر بود که این حادثه اتفاق افتاد.
وی افزود: تحقیقات ابتدایی نیز حکایت از آن داشت، سرنشینان 2 خودرو که همگی آنها از اراذل و اوباش تهران هستند به دلیل نامشخصی با یکدیگر درگیر شدند و با خودروهای خود تعقیب و گریزی را در خیابان‌های جنوب تهران آغاز کردند که در این جریان به سمت یکدیگر نیز شلیک می‌کردند.
این مقام ارشد انتظامی متذکر شد: بررسی‌های بیشتر نشان می‌داد، در جریان این تیراندازی‌ها، کارگر جوان که مشغول پیاده‌روی با دوست خود بوده و در درگیری دخالتی نداشته هدف شلیک گلوله قرار گرفته است؛ کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از پایان تحقیقات میدانی، مأموریت پیدا کردند تا بازبینی دوربین‌های مداربسته و اقدامات اطلاعاتی، هویت عاملان این جنایت را شناسایی کنند.
وی افزود: کارآگاهان در نخستین گام با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی هویت متهم اصلی پرونده و چند شروری که در درگیری حضور داشتند را شناسایی کردند که همین سرنخ کافی بود تا متهمان در یک قدمی بازداشت قرار بگیرند.
سردار گودرزی عنوان کرد: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات مهم، با دستور قضائی راهی مخفیگاه‌ متهم اصلی پرونده و افراد حاضر در درگیری شدند و پس از تعقیب و مراقبت چند دقیقه‌ای آنها را طی عملیات‌های جداگانه دستگیر کردند.
وی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ (مبارزه با قتل) قرار گرفت.
منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار