گوناگون

ترافیک سنگین در محور‌های فیروزکوه و کندوان

ترافیک سنگین در محور‌های فیروزکوه و کندوان

پارسینه: مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ امروز و روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیش‌ِ رو تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است.

ایمان محرابی‌نیا مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک سنگین در محور فیروزکوه و جاده کندوان

وی اضافه کرد: امروز ۲۸ شهریور در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس محدوده‌های بیلقان و وینه و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال حدفاصل گیلاوند تا دماوند هستیم.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه در محور‌های شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، از تردد روان در محور هراز، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

محرابی نیا همچنین از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس خبر داد.

* کندوان از ساعت ۱۵ امروز یک طرفه می‌شود

وی بیان کرد: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ امروز و روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیش‌ِ رو تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز‌های جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیشِ رو تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امروز و روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیش ِ. رو تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ روز‌های جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیشِ رو تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا یادآور شد: درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، تمدید و یا لغو محدودیت‌ها در محور‌های فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال می‌شود.

وی اضافه کرد: تردد موتورسیکلت تا ساعت ۶ روز دوشنبه ۳۱ شهریور در محور‌های کندوان هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

* ممنوعیت تردد کامیون در هراز از ۶ صبح امروز تا ۲ بامداد روز بعد

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه در محور کندوان تردد انواع تریلر و کامیون کماکان ممنوع است، افزود: در محور هراز تردد تریلر‌ها کماکان ممنوع است، همچنین تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ امروز و روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه پیش‌ِ رو تا ساعت ۲ بامداد روز بعد در محور هراز ممنوع است.

* ممنوعیت تردد کامیون در محور تهران-فیروزکوه-قائم‌شهر از ۸ صبح امروز

محرابی نیا ادامه داد: تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ امروز و دوشنبه پیشِ رو در مسیر شمال به جنوب محور‌های تهران-فیروزکوه-قائم شهر و سمنان-قائم شهر ممنوع است.

* اعمال محدودیت تردد کامیون در محور قدیم رشت-قزوین از ساعت ۱۲ امروز

وی تصریح کرد: تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس ممنوع است.

* انسداد جاده فرعی شمشک - دیزین و ۴ محور دیگر به دلیل کاهش ایمنی

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در حال حاضر کماکان محور خرم‌آباد - پلدختر، جاده فرعی شمشک - دیزین، محور شهداد - نهبندان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و محور قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

* سهم ۱۳.۵ درصدی وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها

محرابی نیا بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس رصد ۲۲۳۸ دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل ۰.۹ درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۳.۵ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

‌* آزادراه تهران-کرج در شبانه‌روز گذشته پرترددترین جاده

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تصریح کرد: بیشترین تردد در شبانه‌روز گذشته در آزادراه تهران-کرج، آزادراه کرج-‌تهران و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.


منبع:فارس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار