گوناگون

هشدار پلیس آگاهی به رانندگان برای پیشگیری از سرقت گوشی تلفن همراه

هشدار پلیس آگاهی به رانندگان برای پیشگیری از سرقت گوشی تلفن همراه

پارسینه: رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با هشدار به رانندگان برای پیشگیری از سرقت تلفن همراهشان در چهارراه‌ها و پشت چراغ قرمز، گفت: افرادی که اموالشان به تازگی به سرقت رفته به پلیس مراجعه کنند.

پایگاه خبری پلیس روز دوشنبه به نقل از سرهنگ «پرویز نظری» اعلام کرد: به تازگی تعدادی از شهروندان با مراجعه به کلانتری‌ها و پلیس آگاهی نسبت به سرقت وسایل با ارزششان از جمله گوشی تلفن همراه حین توقف پشت چراغ قرمز شکایت داشته اند.

وی افزود: عمده این افراد در شکایات خود اعلام کرده اند پس از توقف پشت چراغ قرمز افرادی به بهانه فروش گل، آدامس، دستمال کاغذی و یا شستن شیشه اتومبیل به خودروی آن‌ها نزدیک و در فرصتی مناسب نسبت به سرقت وسایلی مانند تلفن همراه که مقابل آن‌ها روی داشبورد قرار داشته اقدام کرده اند.

سرهنگ نظری تصریح کرد: افرادی که به این شیوه مورد سرقت قرار گرفته اند برای شکایت و پیگیری وضعیت اموال سرقت شده خود به شعبه مبارزه با سرقت پلیس آگاهی واقع در میدان لشکر مراجعه کنند.

رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه در پایان از شهروندان خواست از قراردادن وسایلی مانند گوشی تلفن همراه در دسترس سارقان خودداری کنند.
منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار