گوناگون

وقتی پیشنهاد رشوه موادفروش به پلیس رد می‌شود

وقتی پیشنهاد رشوه موادفروش به پلیس رد می‌شود

پارسینه: رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از رد پیشنهاد رشوه ۱۰ میلیون ریالی یک فروشنده موادمخدر از سوی مامور پلیس شهرستان گرمسار خبر داد.

سرهنگ سید شجاع الدین قاسمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر گرمسار در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت فردی در خصوص فروش موادمخدر در یکی از روستا‌های اطراف این شهرستان، پیگیری ویژه موضوع را در دستور کار خود قرارمی دهند.

وی با بیان این که در اقدامات خاص و پیگیری‌های اطلاعاتی ماموران پلیس، گزارش دریافتی تایید شد، ادامه داد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، عملیات دستگیری متهم با حضور ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، پاسگاه انتظامی لجران و کلانتری ۱۱ شهید مصطفی خمینی (ره) اجرا شد.

سرهنگ قاسمی با اشاره به کشف مقادیری مواد مخدر و تعدادی آلات استعمال مواد از مخفیگاه متهم تصریح کرد: متهم برای چشم‌پوشی پلیس از جرمش، مبلغی معادل ۱۰ میلیون و ۶۴۰ هزار ریال را به عنوان رشوه به یکی از ماموران پیشنهاد می‌دهد که با برخورد قاطع این مامور وظیفه شناس مواجه می‌شود.

وی از رد این پیشنهاد مجرمانه توسط مامور پلیس خبر داد و گفت: مراتب در قالب صورت‌جلسه‌ای تنظیم و پس از تکمیل پرونده، متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان سمنان با تمجید از حس مسئولیت‌پذیری این مامور پلیس تاکیدکرد: این‌گونه رفتار‌ها با وجود مشکلات اقتصادی نشان از مناعت طبع و روحیه قانون مداری کارکنان خدوم ناجا دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار