گوناگون

محور سمنان به فیروزکوه بازگشایی شد

محور سمنان به فیروزکوه بازگشایی شد

پارسینه: فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: از ساعت 8 صبح امروز این محور بازگشایی شده اما همچنان سطح این جاده لغزنده است و مسافرین باید با تجهیزات زمستانه به خصوص زنجیر چرخ وارد محور های کوهستانی شوند.

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محور‌های هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار داشت: در حال حاضر تردد انواع وسایل نقلیه از محور هراز روان و عادی است و مشکلی در خصوص عبور خودرو‌ها از این محور وجود ندارد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران، گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب و جنوب به شمال محور فیروزکوه عادی و روان است و تردد به سهولت در جریان و خوشبختانه حادثه خاصی در محور‌های مواصلاتی شرف استان تهران رخ نداده است.

وی افزود: محور‌های امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم با توجه به عرض این محور و گنجایش ورود خودرو‌ها تردد در این محور مانعی ندارد و وضعیت ترافیکی عادی و روان است.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه محور سمنان به فیروزکوه شب گذشته به دلیل کولاک شدید مسدود شده بود، تصریح کرد: از ساعت ۸ صبح امروز این محور بازگشایی شده، اما همچنان سطح این جاده لغزنده است و مسافرین باید با تجهیزات زمستانه به خصوص زنجیر چرخ وارد محور‌های کوهستانی شوند.

وی بیان داشت: رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی در مناطق کوهستانی و محور‌های و با ارتفاعات بالا، الزامی است و رانندگان با عدم سرعت، سبقت، ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند حرکات مارپیچ، سبقت از چپ و حرکت اد شانه خاکی که می‌تواند باعث بروز حوادث رانندگی باشد جدا خودداری کنند.

محبی خاطرنشان کرد: رانندگان از اینگونه تخلفات به صورت جدی پرهیز کنند، زیرا عوامل پلیس راه با آمادگی صددرصدی در سطح محور‌ها حاضر هستند و با تخلفات اینگونه برخورد قانونی و قاطع خواهند کرد.
منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار