گوناگون

تکذیب تیراندازی در محور جهرم

تکذیب تیراندازی در محور جهرم

پارسینه: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس با تکذیب شایعات مبنی بر تیراندازی و ناامنی جاده‌های این استان خصوصا در محور جهرم، تصریح کرد که تمام محور‌های مواصلاتی استان فارس در امنیت کامل بوده و تردد در آن‌ها جریان دارد.

علی‌رضا سیاهپور بعداز ظهر پنج‌شنبه ۵ مهر و به دنبال طرح شایعاتی مبنی بر بروز ناآرامی در برخی محور‌های مواصلاتی استان فارس و ایجاد ناامنی در این محورها، به خبرنگاران گفت: جاده‌های استان فارس با تلاش شبانه روزی نیرو‌های انتظامی و راهداری از امن‌ترین راه‌های کشور محسوب می‌شود.

سیاهپور گفت: عده‌ای شایعاتی مبنی بر ایجاد مشکل در جاده‌های مواصلاتی استان به خصوص شهرستان جهرم در فضای مجازی منتشر کرده‌اند حال آن‌که طی روز‌های گذشته محصولات زراعی از مبدا جهرم به اقصی نقاط کشور به صورت روال عادی و همانند گذشته حمل شده است.

مدیرکل راهداری استان فارس گفت: هیچ جاده‌ای در استان فارس وجود نداشته که امنیت فعالان بخش حمل و نقل جاده‌ای در آن تضمین نشده باشد، این در حالی است که با همکاری نیرو‌های انتظامی و گشت‌های راهداری امنیت و ایمنی در محور‌ها تامین شده و تردد به شکل روانی تداوم دارد.
منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار