گوناگون

روزبه چشمی در استقلال می ماند

روزبه چشمی در استقلال می ماند

استقلال و روزبه چشمی برای تمدید قرارداد و ادامه همکاری، به توافقات نهایی دست پیدا کردند.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ استقلال موفق شد یکی دیگر از ستاره‌های مهم و کلیدی خود را حفظ کند. روزبه چشمی از جمله نفراتی بود که قراردادش با آبی‌ها به پایان رسیده بود و پس از برگزاری چند جلسه میان او و مدیران استقلال، طرفین برای ادامه همکاری به توافق نهایی دست یافتند.

روزبه که در لیگ بیست و یکم و پس از یک فصل نه چندان موفقیت آمیز در ام الصلال قطر به استقلال بازگشت، طی سه فصل اخیر، همواره مهره‌ای کلیدی در ترکیب تیم‌های فرهاد مجیدی، ریکاردو ساپینتو و جواد نکونام بوده و هر سه مربی پیشین آبی‌ها نیز اعتماد ویژه‌ای به این بازیکن داشته‌اند.

قرارداد چشمی با استقلال در انتهای فصل قبل به پایان رسیده بود و مدیربرنامه‌های این بازیکن جلساتی را با مدیران استقلال برگزار کرد ولی توافقی حاصل نشد تا اینکه پس از چند جلسه نشست و مذاکرات فشرده، طرفین برای ادامه همکاری به مدت یک فصل دیگر به توافق دست یافتند.

بدین ترتیب استقلال تاکنون موفق شده از میان مهره‌های کلیدی خود که قراردادشان به پایان رسیده، آرمین سهرابیان و روزبه چشمی را حفظ کند. آبی‌ها حالا در تلاش برای تمدید قرارداد صالح حردانی، سیدحسین حسینی و آرش رضاوند هستند. البته قرارداد ابوالفضل جلالی نیز تمدید شده ولی او برای سپری کردن دوران سربازی، راهی ملوان خواهد شد.

جعفر سلمانی، امید حامدی‌فر، محمدحسین زواری، مهدی مهدی‌پور، آرمان رمضانی، پیمان بابایی، زبیر نیک‌نفس و امیرعلی صادقی نفراتی هستند که قراردادشان به پایان رسیده و باید دید که از میان این نفرات، کدام بازیکن‌ها در تیم ماندگار خواهند شد و چه نفراتی تیم را ترک خواهند کرد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار