گوناگون

هلند ۳ - ۰ رومانی؛ صعود لاله‌های نارنجی به جمع ۸ تیم برتر یورو

هلند 3 - 0 رومانی؛ صعود لاله‌های نارنجی به جمع ۸ تیم برتر یورو

امشب از بین دو تیم رومانی و هلند تنها یک تیم به یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ راه پیدا می‌کند.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه، در آخرین روز از مرحله یک هشتم نهایی یورو 2024، تیم های هلند و رومانی از ساعت 19:30 به وقت تهران در ورزشگاه آلیانتس آرنا به مصاف هم می روند. دو تیم در حالی پا به میدان می گذارند که لاله های نارنجی با 4 امتیاز در گروه D در رده سوم قرار گرفتند و به عنوان یکی از بهترین تیم های سوم راهی این مرحله شدند، اما رومانی با همین تعداد امتیاز در گروهش صدرنشین شد.

ترکیب تیم ملی هلند: برت فربروگن، ناتان آکه، ویرجیل فن دایک، استفان دی فرای، دنزل دامفریز، تیجانی رایندرز، جردی شوتن، ژاوی سیمونز، کودی گاکپو، ممفیس دیپای و استیون برگواین

ترکیب تیم ملی رومانی: فلورین نیتا، آندری راتیو، رادو دراگوسین، آندری بورکا، واسیلی موگوس، ماریوس مارین، دنیس من، رضوان مارین، نیکولای استانچیو، یانیس هاجی، دنیس دراگوس

هلند ۳-۰ رومانی (دونیل مالن دقیقه ۹۰+۳): مالن روی یک ضدحمله تند و تیز موفق شد از خط دفاعی رومانی گذر بکند و در نهایت در موقعیت تک به تک با نیتا گل سوم بازی را به ثمر رساند.

هلند ۲-۰ رومانی (دونیل مالن دقیقه ۸۲): گاکپو توپ را از دراگوژین ربود و توپ را لب خط در جریان بازی نگه داشت؛ او به خوبی مالن را در محوطه دید و با پاسی آرام، مالن را صاحب توپ کرد که او هم گل دوم را به ثمر رساند.

دقیقا ۷۲: ضربه بغل پای دپای به شکلی خطرناک از عرض زمین به بیرون رفت.

دقیقه ۶۷: ضربه ایستگاهی دپای از زیر پای مدافعان ایستاده در دیوار دفاعی رومانی گذر کرد و این توپ به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۳: ارسال بلند سیمونز در دهانه دروازه به گاکپو رسید که این توپ با ضربه سر تو وارد گل شد اما پس از بازبینی با VAR مشخص شد آفساید بوده است.

دقیقه ۶۰: گاکپو از سمت چپ نفوذ کرد ولی ضربه خوبی به توپ نزد تا کماکان نتیجه یک بر صفر پا برجا باشد.

دقیقه ۵۷: ارسال دپای با ضربه سر فن‌دایک همراه شد که این توپ به تیرک دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۵۳: نیتا توپ شلیک شده توسط سیمونز را روی خط مهار کرد و اجازه نداد دروازه این تیم باز شود.

دقیقه ۵۰: اولین موقعیت جدی نیمه دوم برای هلند بود که ضربه دپای با اختلافی اندک به بیرون رفت.

دقیقه ۴۵+۱: شوت دراگوش از پشت محوطه جریمه توسط دروازه‌بان هلند مهار شد.

دقیقه ۴۳: دامفریز دفاع رومانی را بهم ریخت اما توپی که به ژاوی سیمونز رسید چندان کیفیت نداشت و او هم ضربه خوبی به توپ نزد.

دقیقه ۳۵: دپای به صورت انفرادی از سمت راست نفوذ کرد و توپش به رایندرز رسید که این بازیکن با تعلل بدموقع خود موجب شد یک موقعیت خوب از دست برود.

دقیقه ۲۹: ارسال عرضی گاکپو با واکنش خوب مدافعان رومانی راهی کرنر شد و این کرنر هم حاصلی نداشت.

دقیقه ۲۵: کرنر ارسال‌شده توسط ژاوی سیمونز با ضربه سر خوب دیفرای همراه شد که این ضربه از کنار دروازه به بیرون رفت.

هلند ۱-۰ رومانی (کودی گاکپو دقیقه ۱۹): حرکت انفرادی گاکپو از سمت چپ با حرکت در عرض این بازیکن همراه شد و در نهایت ضربه کات‌دار وینگر هلندی در کنج دروازه رومانی آرام گرفت.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار