گوناگون

با این استوری خرید جنجالی تراکتور لو رفت

با این استوری خرید جنجالی تراکتور لو رفت

علیرضا علیزاده به عنوان اولین خرید تراکتور با این تیم به توافق رسید.

به گزارش ورزش سه، هافبک دفاعی تیم گل گهر که در نیم فصل قبلی هم مورد توجه تیم تراکتور قرار داشت، روز گذشته توافقات خود را با باشگاه تراکتور انجام داده است.

علیرضا علیزاده که در گل گهر نمایش درخشانی داشت، در حالی با تراکتور به توافق رسیده که احتمالا به زودی به عنوان خرید این تیم معرفی خواهد شد تا فصل آینده جانشین صفا هادی شود.

برادر علیرضا علیزاده در صفحه اینستاگرامش این خبر را در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده و با تصویری از پیراهن تیم تراکتور و اشاره به نام این تیم، روی شایعات پیرامون انتقال علیزاده صحه گذاشته است.

    البته انتقال این بازیکن از نیم فصل در جریان بود اما به دلیل داشتن قرارداد با تیم گل گهر، تراکتور نتوانست در زمستان این بازیکن را به خدمت بگیرد و حالا او به عنوان بازیکن آزاد با این تیم توافق کرده است.

علیزاده 31 ساله است و سابقه بازی در نفت مسجدسلیمان و گلزنی به پرسپولیس با پیراهن این تیم را دارد و حالا در صورت پیوستن به جمع سرخپوشان تبریزی، بزرگترین تجربه ورزشی خود را خواهد داشت.

او که در سایپا و مس کرمان هم بازی کرده، از جوانان استیل آذین و مقاومت به فوتبال ایران معرفی شد و با فیزیک مناسب و قد و قامت مطلوب، به عنوان یکی از بهترین هافبک‌دفاعی‌های لیگ بیست و سوم به تراکتور ملحق می‌شود.

علیزاده هافبک دفاعی قلدر و جنگنده است که با خطاها و اخطارهای پرشمار شناخته می‌شود و در بازی جام حذفی با سپاهان نیز در متن برخورد جنجالی‌ای قرار داشت که منجر به جراحت او شد.

nbepxigv

او سابقه دو بار دعوت به تیم ملی و بازی با پیراهن تیم ایران را در دیدار با تیم ملی قرقیزستان را دارد و حالا امیدوار است با تراکتور جایگاهش در تیم ملی را تثبیت بخشد.

نکته مهم اینکه با جدایی صفا هادی، او جایگزین این هافبک دفاعی عراقی که نمایش انتقادبرانگیزی داشت، خواهد شد. البته احتمالا تراکتور در پنجره تابستانی حداقل یک هافبک دیگر هم جذب خواهد کرد.

خریدهای تراکتور و توافق باشگاه با آنها بعد از ورود محمدرضا زنوزی به ایران و جلسه نهایی با مقامات استانی سر و شکل رسمی به خود خواهد گرفت.

 

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار