گوناگون

اوکراین ۲ - ۱ اسلواکی؛ شگفتی ساز جام، شگفت زده شد

اوکراین 2 - 1 اسلواکی؛ شگفتی ساز جام، شگفت زده شد

از اولین بازی امروز دو تیم اسلواکی و اوکراین در دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه، اسلواکی و اوکراین، ۲ تیمی که در دور نخست گروهی به شکل متفاوتی دور از انتظار ظاهر شدند، امروز مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. اوکراین برای امیدوار ماندن به صعود بدون اما و اگر، محکوم به کسب پیروزی است و اسلواکی در صورت برتری مقابل اوکراین، سومین تیم حاضر در جمع 16 تیم نهایی مسابقات لقب خواهد گرفت.

 

در دور نخست، اوکراین دور از انتظار مقابل رومانی شکستی سنگین را متحمل شد اما اسلواکی یکی از مدعیان اصلی صدرنشینی گروه، بلژیک را شگفت‌انگیز شکست داد تا امیدوار به صدرنشینی در این گروه باشد. صدرنشین این گروه در دور بعد، به مصاف یکی از تیم‌های سوم گروه‌های اول تا چهارم خواهد رفت.


ترکیب اوکراین: تروبین، تیمچیک، زابارنی، ماتوینکو، زینچنکو، شاپارنکو، براژکو، سوداکوف، یارمولنکو، مودریک و دووبیک.

ترکیب اسلواکی: دوبراوکا، پکاریک، واورو، اشکرینیار، هانچکو، کوکا، لوبوتکا، دودا، شرانز، بوژنیک، هاراسلین

شرح گل:

اسلواکی ۱-۰ اوکراین (شرانز دقیقه ۱۷): این بار تروبین دیگر به زانو درآمد. توپ ارسال شده روی محوطه جریمه در نقطه کور مدافعان اوکراین به شرانز رسید تا این بازیکن باز هم برای اسلواکی گلزنی کند.

اوکراین ۱-۱ اسلواکی (میکولا شاپارنکو دقیقه ۵۳): همکاری فوق العاده اوکراینی‌ها توپ را در محوطه جریمه به شاپارنکو رساند و این بازیکن موفق شد گل تساوی اوکراینی‌ها را به ثمر برساند.

اوکراین ۲-۱ اسلواکی (یارمچوک دقیقه ۸۰): ارسال شاپارنکو پشت مدافعان اسلواکی فرود آمد و یارمچوک پس از کنترل زیبای خود با ضربه‌ای زمینی دروازه دوبراوکا را باز کرد.

لحظات حساس:

دقیقه ۷: با گذشت ۷ دقیقه این تیم اسلواکی بوده که فعال‌تر بوده اما باز هم شاهد موقعیت خاصی نبودیم‌.

دقیقه ۱۰: ضربه خطرناک هاراسلین با مهار تروبین برگشت داده شد و در موج دوم حمله هم بوژنیک شانس خودش را در ۶ قدم امتحان کرد که سوپر واکنش تروبین مانع از این اتفاق شد.

دقیقه ۱۶: ضربه ایستگاهی زده شده توسط هانکو با واکنش خوب تروبین همراه شد.

دقیقه ۲۳: اسلواکی پس از گل نخست کنترل بازی را در دست گرفته و اجازه نمی‌دهد اوکراین برای این تیم دردسرساز شود.

دقیقه ۲۷: موقعیت خوبی که دووبیک با گذر از اشکرینیار به دست آورد با تکل به موقع  واورو راهی کرنر شد و کرنر هم حاصلی نداشت.

دقیقه ۲۸: ضربه مستقیم مودریک با دخالت مدافعان اسلواکی همراه شد و پس از آن هم یارمولنکو نتوانست اثرگذار باشد.

دقیقه ۳۳: بدشانسی، بدشانسی و بدشانسی! دووبیک، مودریک و زینچنکو هر سه این شانس را داشتند که در ریباند ضربه براژکو که به تیرک دروازه اسلواکی برخورد کرد، دروازه حریف را باز کنند اما پرچم کمک داور مانع از این اتفاق شد.

دقیقه ۳۵: موقعیت تک به تکی که مودریک داشت با واکنش خوب دوبراوکا مهار شد.

دقیقه ۷۰: بازی پس از گل اول اوکراین به تعادل رسیده و شاهد موقعیت خاصی نبوده‌ایم.

دقیقه ۷۳: ضربه زمینی مودریک توسط دوبراوکا برگشت داده شد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار