گوناگون

اظهارات دستیار قلعه‌نویی درباره قهرمان یورو ۲۰۲۴

اظهارات دستیار قلعه‌نویی درباره قهرمان یورو 2024

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: البته قهرمانی ایتالیا شگفتی نیست ایتالیا قبلا هم قهرمان جام ملت ها شده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبرآنلاین؛ آنتونیو مانیکونه دستیار ایتالیایی امیر قلعه‌نویی در مراسم برترین های فوتسال در جمع خبرنگاران در مورد مسابقات جام ملت های اروپا اظهار داشت: ایتالیا خیلی خوب بود. لحظه های اول داشت بازی را از دست می داد اما به بازی برگشت. تیمی دیدیم که خیلی خوب آماده است. امیدوارم همین روند را ادامه بدهد و بهترین نتایج را بگیرد.

وی در مورد اینکه کدام تیم را مدعی قهرمانی دیده است گفت: جواب این سوال خیلی سخت است. وقتی این رقابت ها را می بینید بعد از دیدن اولین مسابقه گفتن اینکه کدام تیم قهرمان می شود، سخت است. یادم است در جام جهانی آفریقای جنوبی، اسپانیا مقابل سوئیس در بازی اول شکست خورد یا آرژانتین مقابل عربستان در بازی اول شکست خورد. امیدوارم شگفتی در این رقابت ها شاهد باشیم. البته قهرمانی ایتالیا شگفتی نیست ایتالیا قبلا هم قهرمان جام ملت ها شده است و تیم آلمان هم خیلی خوب است. ببینیم چه نتایجی رخ می دهد.

مانیکونه در مورد تقابل اسپانیا و ایتالیا گفت: ایتالیا و اسپانیا بازی بسیار زیباست. اسپانیا در حد مدعی در این رقابت‌ها ظاهر شده است. ایتالیا برای نتیجه مناسب تلاش می کند.

وی در مورد تغییر نسل در خط دفاع تیم ملی ایتالیا عنوان کرد: به نظرم فوتبال تغییر کرده است و همه تیم ها نتایج خوبی می گیرند. فوتبال جهانی شده و تغییر کرده است. به نظرم حتی تاکتیک ایتالیا هم نسبت به قبل تغییر کرده است. مقابل اسپانیا کاملا دفاعی بازی نمی‌کنیم اما فاز دفاعی مان را تقویت خواهیم کرد. در بحث دفاعی و هجومی هم تلاش می‌کنند تاثیرگذار باشند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار