گوناگون

ممانعت از ورود دبیرکل فدراسیون فوتبال به ورزشگاه آزادی

ممانعت از ورود دبیرکل فدراسیون فوتبال به ورزشگاه آزادی

در حالی که تا دقایقی دسگر تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی برابر ازبکستان قرار می‌گیرد، از ورود هدایت‌الله ممبینی به ورزشگاه ممانعت شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبرآنلاین؛ تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدارش در مرحله دوم انتخابی جام جهانی از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (سه‌شنبه) برابر ازبکستان قرار می‌گیرد. در حالی که هواداران زیادی برای تماشای بازی از ساعتی قبل خود را به ورزشگاه رسانده‌اند، هدایت‌الله ممبینی، دبیرکل فدراسیون فوتبال هنگام ورود به ورزشگاه با ممانعت مسئولان روبرو شد و موفق به ورود نشد!

در همین رابطه ممبینی به خبرنگاران گفت: «متاسفانه یکی از مشکلات این است که این بازی توسط فدراسیون فوتبال اجرا می‌شود اما حراست وزارت ورزش تعیین می‌کند که چه کسی داخل برود و چه کسی نرود. امیدواریم زودتر حل شود. چرا باید مسابقه ایران و ازبکستان، دست حراست وزارت ورزش باشد؟ این مشکل باید توسط وزارت ورزش حل شود. همیشه همکاران ما در این خصوص مشکلاتی داشتند و این در خصوص بسیاری از مسئولان فدراسیون صورت می‌گیرد. به همین دلیل است که پیشکسوت‌های ما به ورزشگاه نمی‌آیند زیرا برخورد درستی با آنها صورت نمی‌گیرد.»

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار