گوناگون

رئال در پی برپایی مراسمی که تا به حال در تاریخ دیده نشد!

رئال در پی برپایی مراسمی که تا به حال در تاریخ دیده نشد!

رئال‌مادرید در تدارک مراسمی خاص و استثنائی برای معرفی کیلیان امباپه است و این ستاره هفته آینده رسما سپیدپوش خواهد شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی رئال‌مادرید سالها در انتظار این لحظه بود و سرانجام در تابستان امسال به خرید رویایی خود دست خواهد یافت. کیلیان امباپه تصمیم برای جدایی رایگان از پاری‌سن‌ژرمن را اعلام کرد و همه چیز نشان از این دارد که او به رئال‌مادرید پیوسته است، هرچند هنوز خبر این انتقال به طور رسمی اعلام نشده است اما هفته آینده بعد از فینال لیگ قهرمانان اروپا وضعیت تغییر خواهد کرد. به گزارش مارکا، کیلیان امباپه قرار است در تاریخ ۶ ژوئن به رئال‌مادرید بیاید و امضای قرارداد و مراسم معرفی او هفته آینده انجام خواهد شد.

امباپه در حال حاضر در تیم ملی فرانسه حضور دارد تا برای مسابقات یورو ۲۰۲۴ آماده شود اما در هفته آینده برای تکمیل تشریفات انتقالش به رئال‌مادرید استراحت خواهد داشت. از این گذشته، دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه اعلام کرد که می‌خواهد همه چیز قبل از شروع یورو حل شود. به این ترتیب، همه چیز نشان از این دارد که امباپه پنجشنبه آینده، ۶ ژوئن، برای تکمیل قرارداد و معرفی خود به مادرید خواهد آمد.

رئال‌مادرید کاملاً بر روی فینال لیگ قهرمانان اروپا متمرکز شده است، اما کار در پشت صحنه در حال انجام است تا مراسم معرفی امباپه استثنایی و تاریخی باشد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار