گوناگون

با این وضعیت بازی آخر استقلال ارزش دیدن ندارد

با این وضعیت بازی آخر استقلال ارزش دیدن ندارد

پیشکسوت استقلال گفت : امیدوارم مدیریت باشگاه استقلال تلاشش را انجام دهد تا دیدار استقلال مقابل پیکان را در ورزشگاهی برگزار کنند که هواداران اجازه ورود به آن را داشته باشند

به گزارش همشهری آنلاین محمد نوری در خصوص برد استقلال برابر گل گهر در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: استقلال مقابل گل‌گهر تیم برتر زمین بود. تفاوتی که این دیدار با بازی قبل داشت این بود که دیگر بازیکنان به نتیجه تیم رقیب توجه نداشتند و بازی خودشان را کردند. برد خوبی بود و امیدوارم در هفته پایانی نیز شاهد یک پیروزی دیگر باشیم.

وی ادامه داد: متأسفانه در این فصل بدشانس بودیم. اگر مقابل نساجی آن ۲ امتیاز را از دست نمی‌دادیم اکنون استرس نداشتیم و خود را قهرمان می‌دانستیم. دلم به حال هواداران می‌سوزد، آن‌ها بیشترین زحمت را برای قهرمانی استقلال کشیدند و حقشان این نبود. مقابل نساجی حقمان ۳ امتیاز بود، اما برخی مسائل تمرکز و روحیه آبی‌پوشان را از بین برد و همین سبب شد تا آن‌ها ۲ امتیاز حساس این مسابقه را از دست بدهند و صدر جدول را بعد از هفته‌ها خون دل خوردن از دست بدهیم.

بازی در ورزشگاهی که هوادار نداشته باشد ارزش دیدن ندارد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در رابطه با ورزشگاه دیدار پیکان و استقلال در هفته سی‌ام لیگ برتر، تصریح کرد: امیدوارم مدیریت باشگاه استقلال تلاشش را انجام دهد تا دیدار استقلال مقابل پیکان را در ورزشگاهی برگزار کنند که هواداران اجازه ورود به آن را داشته باشند. بازی در ورزشگاهی که هوادار نداشته باشد ارزش دیدن ندارد. هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست و این امکان وجود دارد که استقلال در هفته پایانی با لغزش پرسپولیس قهرمان شود و این امر در فقدان هوادار در ورزشگاه جذابیت ندارد. امیدوارم سران باشگاه پیکان نیز تعامل کنند تا حداقل در یک ورزشگاه بهتر این دیدار حساس برگزار شود.

نوری با بیان اینکه خیانتی که مدیریت گذشته در حق استقلال کرد اکنون بازتابش مشخص است، عنوان کرد: قهرمان این فصل تنها هواداران بودند که در سرما و گرما ورزشگاه را پر کردند و همواره حامی تیم بودند. از نظر من استقلال قهرمان است. خیانتی که مدیریت گذشته و بسیاری از افراد در حق استقلال و جواد نکونام کردند در هیچ کجای دنیا دیده نمی‌شود. نکونام روی نیمکت تقریباً بازیکن موثری نداشت که در نیمه دوم وارد زمین کند تا ورق بازی را برگرداند. دست‌های پشت پرده و مهندسی‌هایی که در کمیته داوران انجام شد باعث شد تا یک تیم خاص به صدر برسد و زحمات یک فصل استقلال را بر باد دهند.

از انصاف به دور است نکونام را در این شرایط تنها بگذاریم

وی در ارتباط با زحمات نکونام طی یک فصل برای استقلال، متذکر شد: جواد نکونام یک فصل تیم را در صدر جدول نگه داشت و اکنون که یک پله سقوط کرده نباید او را مورد غضب قرار دهیم. بهترین مربیان دنیا هم این شرایط را تجربه می‌کنند، اما از انصاف به دور است که او را در این شرایط تنها بگذاریم و مورد انتقاد قرار دهیم. او اکنون از این شرایط بسیار ناراحت است و یک سری اتفاقات باعث شد که در بازی با نساجی تمرکزش را از دست بدهد. کسانی که علیه نکونام صحبت می‌کنند نان به نرخ روز خور هستند و منتظر بودند او بلغزد تا او را بکوبند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان با بیان اینکه بازی با پیکان به مراتب سخت‌تر از دیدار با گل گهر است، خاطرنشان کرد: ۳ تیم در معرض سقوط قرار دارند و تمام تلاششان را می‌کنند تا در لیگ بمانند. یکی از آن‌ها تیم فوتبال پیکان است که نیاز مبرم به امتیاز مقابل استقلال دارد. بازی مقابل خودروسازان به مراتب سخت‌تر از دیدار مقابل گل گهر است و باید از ابتدا تا انتها سراسر حمله باشیم و بازی هجومی را در پیش بگیریم. متاسفانه در طول فصل حق ما را در چندین بازی خوردند و اکنون که با هزار مهندسی لیگ در صدر جدول قرار گرفته‌اند خودشان را شایسته قهرمانی می‌دانند. آن‌ها با این حرف که بعدها مردم تیم قهرمان را می‌شناسند لیگ را مهندسی می‌کنند تا یک تیم خاص قهرمان شود؛ بعدها هم کسی پیگیر نمی‌شود که این قهرمانی چگونه به دست آمد. همه چیز به امید بستگی دارد و ما هم امید داریم تا در بازی پایانی جشن قهرمانی را برپا کنیم.

ارسال نظر

 • اکبر

  حرف مفت 2زرا نمی ارزد

 • وطندار

  همه تون مثل هم هستید حرفهای بی پایه واساس ومنطق واز روی حسادت نسبت به موفقیت حریف مثل یک بیماری مسری به همه استثلالیها سرایت کرده خودشان هم میدانند حرفشان بی پایه است ولی برای خالی کردن عقده خود این حرفها را میزنند
  اگر کمی اتش حسادت را کنار زده وچشمانشان را باز میکردند با دیدن ایرادات مهم به اصطالاح سر مربی شان نسبت به رفع آنها اقدام میکردند تا الان این قدر ننه من غریبم بازی در نیاورند

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار