گوناگون

تهدید علیه پرسپولیس قبل از بازی سرنوشت ساز

تهدید علیه پرسپولیس قبل از بازی سرنوشت ساز

علی آزادمنش مدافع تیم فوتبال شمس آذر قزوین به بازیکنان و مربیان پرسپولیس هشدار داد در دیدار فردا کار آسانی مقابل این تیم نخواهند داشت.

پارسینه: علی آزادمنش درباره وضعیت تیمش در آستانه بازی برابر پرسپولیس اظهار داشت: شرایط تیم ما خوب است و خوشبختانه تمامی بازیکنان را برای بازی بعدی در اختیار داریم. در بازی با صنعت نفت هم نشان دادیم که برای ما صدر و کف لیگ فرقی ندارد و فقط می‌خواهیم فوتبال‌مان را به نمایش بگذاریم. حالا هم برابر پرسپولیس انگیزه بالایی داریم تا نتیجه بگیریم و نشان دهیم که تیم باکیفیتی هستیم.

وی در مورد دیدار تیمش برابر صدرنشین لیگ برتر تأکید کرد: بدون شک بازی سختی داریم و پرسپولیس بعد از رسیدن به صدر جدول، حالا می‌خواهد دو بازی پایانی خود را ببرد و قهرمان شود. پرسپولیس تیم بزرگ آسیاست و بدون شک در حال حاضر بهترین و فنی‌ترین تیم ایران است. با این حال ما هم انگیزه لازم را داریم و می‌خواهیم با انجام یک بازی خوب نتیجه بگیریم.

مدافع تیم فوتبال شمس آذر قزوین راجع به اینکه آیا تساوی در بازی فردا برای شاگردان دقیقی راضی‌کننده است، خاطر نشان کرد: ما در همه بازی‌ها برای برد به میدان می‌رویم، حتی در خارج از خانه. در این بازی هم میزبان هستیم و باید برنده از زمین بیرون بیاییم. پرسپولیس تیم قابل احترامی است و قطعاً بازی برابر این تیم برای هر تیمی سخت است، ولی من معتقدم آنها هم کار راحتی در قزوین نخواهند داشت.

 

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار