گوناگون

محرومیت طارمی از بازی خداحافظی و فینال!

محرومیت طارمی از بازی خداحافظی و فینال!

مهاجم ایرانی پورتو در ترکیب تیمش مقابل اسپورتینگ در فینال جام حذفی حضور ندارد.

به گزارش پارسینه و به نقل از فرارو؛ مهدی طارمی که در دیدار‌های گذشته عملکرد فوق العاده‌ای داشته و در سه هفته پایانی لیگ برتر پرتغال توانسته بود دو گل به ثمر برساند و دو پاس گل بدهد، با وجود این عملکرد رخشان امشب برابر اسپورتینگ لیسبون روی نیمکت است.

ملی‌پوش ایرانی پورتو که چهارمین سال حضورش در این باشگاه را به پایان رسانده و قرار است راهی اینترمیلان شود، برای آخرین بار در فهرست نفرات تیمش برابر اسپورتینگ قرار گرفته، ولی در جمع ۱۱ نفر اصلی دیده نمی‌شود.

تیم فوتبال پورتو از ساعت ۱۹:۴۵ امشب (به وقت ایران) بازی فینال جام حذفی پرتغال را در مجموعه ورزشی جامور مقابل اسپورتینگ لیسبون، قهرمان لیگ برتر برگزار می‌کند و امید زیادی برای کسب برتری دارد تا ناکامی خود در لیگ را به فراموشی بسپارد.

مهدی طارمی در دو مسابقه طی سه هفته گذشته که حضور تعویضی در زمین داشته، گلزنی کرده یا پاس گل داده و امیدوار است امشب هم این اتفاق برای او بیفتد و برابر اسپورتینگ لیسبون عملکرد خوبی ارائه بدهد.

طارمی که تجربه گلزنی مقابل اسپورتینگ لیسبون را دارد، در فصل اخیر لیگ برتر پرتغال ۲۳ بازی انجام داد و ۶ گل به ثمر رساند و ۴ پاس گل داد و یک گل هم در جام حذفی زده است.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار