گوناگون

مهاجم اسپانیایی استقلال به دنبال ۶ امتیاز دو هفته پایانی لیگ

مهاجم اسپانیایی استقلال به دنبال 6 امتیاز دو هفته پایانی لیگ

مهاجم اسپانیایی استقلال اطمینان دارد که این تیم می‌تواند در دو هفته پایانی لیگ برتر فوتبال بر گل‌گهر سیرجان و پیکان غلبه کند.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبرآنلاین؛ گوستاوو بلانکو در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: مقابل نساجی بد بازی نکردیم، اما متأسفانه نتوانستیم پیروز شویم. شرایط خوبی داریم و بچه‌ها روحیه زیادی دارند. در دو بازی آینده باید برای پیروزی به زمین برویم و اطمینان داریم که می‌توانیم شش امتیاز باقیمانده را کسب کنیم.

وی در مورد اینکه بازیکنان استقلال از داوری ناراضی بودند، خاطرنشان کرد: برای من هم اتفاق افتاده که روی من خطا صورت گرفته، اما داور خطایی اعلام نکرده است. من هم دیده‌ام که داوران در بازی‌هایی به برخی تیم‌ها کمک کردند و تصمیمات اشتباهی گرفتند.

مهاجم استقلال در پاسخ به این پرسش که در اسپانیا هم گفته می‌شود داوری‌ها به نفع تیمی چون رئال مادرید است یا خیر، تصریح کرد: آنجا کمک داور ویدیویی (VAR) دارند و شرایط کاملاً متفاوت است.

بلانکو در پاسخ به این سؤال که آیا شرایط مشابه استقلال را در تیم‌های قبلی خودش تجربه کرده است یا خیر، گفت: قبلاً شرایطی داشته‌ام که تیم ما باید همه امتیازات را جمع می‌کرد.

وی درباره گل سرنوشت‌ساز خود به ذوب‌آهن در دقیقه 4+90 که در ذهن هواداران استقلال می‌ماند، بیان کرد: هواداران رفتار خوبی با من داشته‌اند و از آنها تشکر می‌کنم. من و سایر بازیکنان، کمک هواداران استقلال را در همه دیدارها حس می‌کنیم. آنها مانند یار دوازدهم استقلال هستند و به ما کمک می‌کنند.

مهاجم اسپانیایی استقلال در مورد کیفیت لیگ برتر فوتبال کشورمان عنوان کرد: لیگ کشورها خیلی رقابتی شده و این اتفاق در ایران هم افتاده است. با پیشرفت تکنولوژی، بازی‌های فوتبال خیلی نزدیک شده است و تیم‌ها به یکدیگر بسیار نزدیک هستند. ایران هم لیگی پویا و بازیکنانی باکیفیت دارد.

بلانکو در واکنش به خبرنگاری که گفت در دیدار با نساجی به نظر می‌رسید توپ در یک صحنه به دست مدافع حریف برخورد کرده است، اظهار داشت:‌ یک بازیکن ضربه سر زد و توپ به دست یک بازیکن دیگر برخورد کرد. این اتفاق خیلی سریع رخ داد و صحنه را به‌صورت کامل ندیدم. شاید شما بهتر بتوانید درباره این صحنه نظر بدهید، اما فکر می‌کنم توپ به دست بازیکن حریف برخورد کرد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار