گوناگون

پوستر تیم ملی والیبال ایران در آستانه شروع لیگ ملتها

پوستر تیم ملی والیبال ایران در آستانه شروع لیگ ملتها

در آستانه مسابقات والیبال لیگ ملت‌ها از پوستر تیم ملی والیبال مردان ایران در این رویداد استثنائی رونمایی شد.

سایت رسمی فدراسیون والیبال نوشت: مردان والیبال ایران در سال 1403 یک ماموریت غیر ممکن و کاری سخت برای به دست آوردن دل هواداران و صعود به المپیک 2024 پاریس در پیش دارند که موتا پائز معتقد است تنها با قلب و روح می‌توان این راه را با موفقیت پیمود. «ما با قلب‌مان می‌جنگیم» شعار تیم ملی والیبال مردان ایران در سال 2024 است، تفکری که پائز به تیم ایران تزریق کرد و تمامی بازیکنان با درک موقعیت حساس والیبال ایران با یک تیم یک دست و تفکری حرفه‌ای تنها به ارائه یک بازی تماشایی و شادکردن دل مردم ایران و جبران مافات فکر می‌کنند تا در لیگ ملت‌های والیبال 2024 به عنوان آخرین سکوی صعود به المپیک پاریس بدرخشند.

پوستر امسال تیم ملی والیبال مردان ایران با سال های گذشته تفاوت چشمگیری پیدا کرده و در این پوستر تصویری از هر یک از سروقامتان والیبال ایران با یونیفورم سرخ‌رنگ در حال اجرای مهارتی از والیبال یا ادای حسی در پی یک موفقیت بر بستری از رنگ نقره‌ای، چشم‌نوازی می‌کند تا این ترکیب رنگ و تصویر بیان حرکت و هیجان را تداعی کند.

همچنین پرتره‌ای از چهرۀ مصمم و امیدوار هر بازیکن در کنار تصویر اصلی او طراحی شده تا علاوه بر تسهیل در شناخته‌شدن، از اعتمادبه‌نفس، نگاه دوردست، و قاطعیت ملی‌پوشان ایران در راه هدف بزرگی که گام بر می‌دارند، حکایت داشته باشد.

6033706

در عین حال، در تمام تصویر تنها یک توپ و آن هم در دستان کاپیتان تیم ملی به چشم می‌خورد که نشان از همبستگی تیمی و حرکت بر مداری واحد با پرهیز از فردگرایی، با شعار ما با قلب‌مان می‌‍جنگیم، است.

از دیگر شاخص‌هایی که در ایجاد نوعی از تساوی، توازن و تقارن تصویری در این پوستر موثر بوده نورپردازی صحنه‌ای آن است با رعایت ترکیب سایه‌هایی که با طیف نقره‌ای زمینه و پرتره بازیکنان هم‌خانواده‌اند.

در عین حال با ایست کامل و مصمم کاپیتان تیم ملی در نقطه مرکزی آن و از سوی دیگر نوشته‌هایی محتوی شعار و نام و نشان تیم ملی با استفاده از فونت استاندارد لوگو و رنگی دیگر از یونیفورم تیم ملی وزن تصویر رعایت شده است.

 

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار