گوناگون

چرا بازیکنان استقلال مصاحبه نمیکنند

چرا بازیکنان استقلال مصاحبه نمیکنند

پشت پرده مصاحبه نکردن بازیکنان استقلال بعد از بازی با فولاد یک دلیل مهم وجود دارد.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبرآنلاین، بعد از پیروزی استقلال برابر فولاد در هفته بیست و هفتم لیگ برتر تعداد زیادی خبرنگار منتظر بودند تا صحبت های بازیکنان و اعضای کادرفنی را پوشش بدهند اما آنها یکی یکی بدون صحبت رد شدند.

در این بین شنیدیم جواد نکونام برای اینکه در هفته های پایانی لیگ برتر کوچکترین حاشیه ای برای تیمش درست نشود، از بازیکنان و اعضای کادرفنی خواسته است تا پایان بازی ها مصاحبه ای انجام ندهند، مگر در مواقعی که خودش نیاز به صحبت بازیکن یا مربیان را حس کند.

استقلال در حال حاضر و در فاصله 3 هفته مانده به پایان لیگ برتر در صدرجدول رده بندی قرار دارد و نکونام بسیار امیدوار است بتوانند برای اولین بار در دوران مربیگری اش قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کند.

 

ارسال نظر

 • باقری

  جواد نکونام لالیگایی عزیز می داند چطوری آرامش را تو تیم و بازیکنان حفظ کند همانطور که با پوشیدن پیراهن سیاه هم تیم های مقابل را بهم ریخته و هم رسانه ها را به خودش مشغول کرده نکونام لالیگایی عزیز شیر سیاه پوش استقلال ،همانطور که خودش گفت علاوه جنگ روانی هایی که تیمهای مقابل و پرسپولیس انجام می دهند و بلد هست حتی چیزهای بلد هست که سالها بعد هم رسانه خواهند فهمید بطوری که با سیاه پوشیدن جنگ روانی انداخته هم تیم های مقابل و رسانه ها را سر در گم کرده💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار