گوناگون

باشگاه متمول عربستانی ستاره تیم ملی را نشانه گرفت

باشگاه متمول عربستانی ستاره تیم ملی را نشانه گرفت

درحالی که گفته می‌شد ام‌باپه از هم‌تیمی‌های خود در پاری‌سن‌ژرمن خداحافظی کرده اما خبری شوکه کننده از این بازیکن فرانسوی باز هم مورد توجه قرار گرفت.

پارسینهباشگاه متمول عربستانی در تلاش است تا در تابستان ستاره تیم ملی فوتبال ​ فرانسه را به خدمت بگیرد.

سرانجام بعد از کش و قوس‌های فراوان و با پایان قرارداد کیلیان ام‌باپه با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن این ستاره فرانسوی در پایان فصل از این تیم جدا و راهی رئال مادرید می‌شود.

درحالی که گفته می‌شد این ستاره فرانسوی از هم‌تیمی‌های خود در پاری‌سن‌ژرمن خداحافظی کرده اما خبری شوکه کننده از این بازیکن فرانسوی باز هم مورد توجه قرار گرفت.

بسیاری از رسانه‌های عربستانی در خبری اعلام کردند باشگاه الهلال عربستان با پیشنهاد ۳۵۰ میلیون دلاری در تلاش است تا ام‌باپه را به خدمت بگیرد و او را از رئال هایجک کند. هنوز مشخص نیست این پیشنهاد چقدر جدی‌ست. این در شرایطی است که سال گذشته این بازیگن پیشنهاد ۳۰۰ میلیون یورویی الهلالی‌ها را رد کرده بود و تصمیم گرفت یک فصل دیگر در پاریس بماند تا با اتمام قراردادش راهی رئال مادرید شود.

نکته جالب توجه این است که مارسل دسایی ستاره سابق تیم ملی فوتبال فرانسه نیز به ام‌باپه پیشنهاد کرده که با صرف نظر از پیشنهاد رئالی‌ها برای پول بیشتر راهی عربستان و باشگاه الهلال شود.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار