گوناگون

سفر خانوادگی دیوید تیلور به ایران!

سفر خانوادگی دیوید تیلور به ایران!

خبر رسیده که دیوید تیلور کشتی گیر آمریکایی و رقیب حسن یزدانی قرار است برای یک سفر به ایران بیاید.

پارسینه: نام دیوید تیلور یکی از هیجان‌انگیزترین نام‌ها در کشتی آزاد است. تیلور که در سال ۲۰۱۸ در وزن ۸۶ کیلوگرم قهرمان جهان شده بود در سال ۲۰۱۹ مجبور شد به دلیل آسیب دیدگی در زانویش به مدت یک سال از میادین دور باشد اما بعد از بهبودی به روزهای اوجش برگشت. تیلور بعد از اینکه در دور مقدماتی المپیک پان‌آمریکا در کانادا به مدال طلا دست پیدا کرد، موفق شد در المپیک ۲۰۲۰ توکیو هم با شکست حسن یزدانی به مدال طلا دست پیدا کند.

قهرمان بزرگ کشتی که ۵ بار حسن یزدانی را شکست داده است ، چند روز قبل در انتخابی المپیک شکست خورد و شانس حضور در پاریس را از دست داد.

حالا در محافل ورزشی و رسانه های کشتی شایعه شده که او قرار است به همراه همسرش راهی ایران شود اما هنوز دلیل این سفر مشخص نیست. عده ای معتقدند شاید او می خواهد به خانه حسن یزدانی رفیق و رقیب دیرینه اش برود.

 

 

منبع: تازه نیوز

ارسال نظر

 • ناشناس

  اینکه تیلور رفیق حسن یزدانی باشد چندان پذیرفتنی نیست چون روحیه لطیف حسن یزدانی خیلی متفاوت است با بقیه از جمله فردی مثل تیلور . یزدانی به لحاظ اخلاق و رفتار به معنای واقعی یک پهلوان است در برد و باخت این پهلوان چیزی به اسم تکبر و خودپسندی دیده نمی شود .

 • رجبی

  خیلی عالی تشریف بیاورد قدمشون رو چشم یک نون پنیر که گیر میاد....ما خوشحال میشم
  تو اردبیل یک ویلا دارم می برم انجا بهش خوش بگذرد

 • احمد

  بره شمال خونه حسن یزدانی
  ای کاش یزدانی حداقل یکی دوبار تیلور رو شکست می داد

 • حسن

  خوش آمدی تیلور😎

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار