گوناگون

واکنش باشگاه سپاهان به حواشی مرد حاشیه‌ساز

واکنش باشگاه سپاهان به حواشی مرد حاشیه‌ساز

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان با انتشار یک استوری ۵ بندی به حواشی پیرامون مردی که جنجال بزرگی در فضای هواداری فوتبال ایران ایجاد کرده، واکنش نشان داده است.

پارسینه: صحبت‌های توهین آمیز این فرد در جایگاه هواداران سپاهان به شدت در فضای مجازی دست به دست شد و درنهایت منجر به عذرخواهی او گردید.

صادق میرصالحیان در شرایطی که فضای مجازی پس از ویدیوی دوم و عذرخواهی این مرد علیه باشگاه سپاهان شده، یک استوری منتشر کرده و توضیحات مهمی ارائه کرده است. میرصالحیان می‌گوید او اصفهانی نیست و البته نسبت به این موضوع که چرا فضای جامعه هواداری فوتبال و رسانه‌ها به سایر ویدیوهای توهین آمیز نمی‌پردازد، گلایه دارد.  

توضیحات مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان به شرح زیر بیان شده است:

۱- این شخص لیدر باشگاه نیست؛ اصفهانی هم نیست.
۲- این شخص بازداشت نشده اما قطعا خود باشگاه سپاهان با چنین رفتاری برخورد می‌کند؛ کاری که هرگز از باشگاه دیگر ندیده‌ایم و نخواهیم دید.
۳- این رفتار و هر رفتار مشابه از هر شخصی با هر رنگی قطعا محکوم است.
۴- چندین فیلم از فحاشی هواداران مرد و زن منتسب به تیم میزبان خطاب به سپاهان و بازیکنانش بیرون آمده که رسانه‌های رنگی آن را منتشر نمی‌کنند. اما قطعا سپاهان پیگیری خواهد کرد.
۵- گویا رگ غیرت بعضی‌ها فقط در برخی موارد بیرون می‌زند. البته مسئله شما غیرت نیست، به‌هر‌حال لحظات حساسی‌ است...

 

ارسال نظر

 • ایرانی

  ... محمود افغان یه روز ادعا دارن که همه جای ایران طرفدار دارن حالا هم که بحث بی اخلاقی و بی انضباطیه میگن طرف اصفهانی نیست..اگه اصفهانی نیست وسط تماشاچیای بی تربیت شله چیکار میکنه؟؟ .مثل همیشه فرار رو به جلوو

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار