گوناگون

جذاب‌ترین تقابل رئال-بایرن از نظر زیدان

جذاب‌ترین تقابل رئال-بایرن از نظر زیدان

زین‌الدین زیدان می‌گوید جدال رئال و بایرن به ال‌کلاسیکوی اروپا ‏تبدیل شده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی؛ تیم‌های بایرن مونیخ و رئال مادرید امشب در ‌آلیانز آره‌نا یکی از مهم‌ترین بازی‌های این فصل فوتبال ‌باشگاهی در اروپا را برگزار می‌کنند به همین مناسبت اسطوره فرانسوی رئال مادرید صحبت‌های جالبی را درخصوص بازی امشب دو تیم مطرح کرده است. 

زیدان درباره جدال‌های رئال و بایرن گفت: همه بازی‌های ما با بایرن ‌قشنگ از آب درآمده. ما همیشه دوست داریم با آنها بازی کنیم چون ‌بایرن هم تیم قابلی است و خیلی خیلی قوی.

زیزو در پاسخ به این سوال که بازی امشب را چطور می‌بیند گفت: بازی امشب هم مثل همیشه ساده نخواهد بود. رئال-بایرن حالا ‌ال‌کلاسیکوی اروپا است ولی رئال مادرید هم همیشه رئال مادرید ‌است.

جالب‌ترین بخش مصاحبه زیدان پاسخ او به این پرسش بود که ‌جذاب‌ترین تقابل رئال و بایرن به نظر او کدام بوده است. زیزو گفت:  از بین همه بازی‌ها، یک دیدار رئال-بایرن هست که من به شکل ‌خاصی به خاطر دارم و هرگز فراموشش نخواهم کرد. نیمه‌نهایی ‌‌۲۰۰۰. رئال در لیگ وضع خوبی نداشت، آنلکا هم همینطور. او از تیم ‌کنار گذاشته شده بود ولی توانست در نیمه‌نهایی حضور داشته باشد ‌و در رفت و برگشت گلهای کلیدی‌ای زد که باعث صعود رئال شد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار