گوناگون

دو پیشنهاد وسوسه انگیز برای جدایی مهاجم پرسپولیس

دو پیشنهاد وسوسه انگیز برای جدایی مهاجم پرسپولیس

مهدی ترابی پیشنهادات خوبی برای جدایی از پرسپولیس دریافت کرده است.

پارسینه: بیش از 12 بازیکن پرسپولیس در پایان این فصل قراردادشان با این باشگاه به پایان می‌رسد و در این میان این باشگاه هنوز هیچ اقدام رسمی برای تمدید قرارداد با این نفرات نداشته است.

مساله‌ای که باعث شده هواداران پرسپولیس بابت این مساله ابراز نگرانی کرده و خواهان این شوند که مدیریت باشگاه برای تمدید قرارداد این نفرات اقدام کند. در همین راستا باشگاه پرسپولیس مذاکرات اولیه را با مهدی ترابی آغاز کرد.

اینکه حالا چرا از بین این همه بازیکن ابتدا با ترابی مذاکره شد به این خاطر است که این بازیکن اخیرا در مصاحبه‌های خود گلایه‌هایی بابت بی‌توجهی باشگاه به اتمام قرارداد بازیکنان ازجمله خودش کرده بود و در صحبت با برخی همبازیانش نیز صحبت از رفتن کرده است. در همین راستا نیز ترابی پیشنهاد اولیه باشگاه پرسپولیس را که طبق شنیده‌ها مبلغی در حدود 20 میلیارد تومان بوده را رد کرده است. دلیل رد این پیشنهاد از سوی شماره 9 پرسپولیس چند مساله است.

اول اینکه او منتظر است باشگاه به تعهدات مالی‌اش در قبال او و دیگر بازیکنان تیم تا پایان فصل عمل کند. مساله دیگر اینکه او در اردوی تیم ملی متوجه شده که برخی از ملی‌پوشان در تیم‌های دیگر داخلی بیش از دو برابر او دستمزد می‌گیرند. مساله دیگر پیشنهادهایی است که از سوی دو باشگاه غیرتهرانی و پولدار به ترابی رسیده است. پیشنهادهایی که رقم آن اصلا قابل قیاس با پیشنهاد مالی ارائه شده از سوی باشگاه پرسپولیس به ترابی نیست. ضمن اینکه یکی دو پیشنهاد از تیم‌های عربی هم به ترابی رسیده اما او به مانند تابستان پارسال تمایلی برای رفتن به تیم‌های عربی ندارد و ماندن در فوتبال ایران را ترجیح می‌دهد. در این بین باید دید که مدیریت فعلی باشگاه پرسپولیس موفق به تمدید قرارداد ترابی قبل از اتمام فصل خواهد شد یا اینکه همه‌چیز به تابستان موکول خواهد شد. آنچه مشخص است ترابی در صحبت با برخی همبازیان خود احتمال پاسخ مثبت به یکی از پیشنهادهای وسوسه‌انگیزش را رد نکرده است.

منبع: افکارنیوز

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار