گوناگون

پر افتخارترین بازیکن جهان از زندان آزاد شد

پر افتخارترین بازیکن جهان از زندان آزاد شد

ملی‌پوش پیشین فوتبال برزیل با تأمین وثیقه یک میلیون یورویی‌اش پس از یک سال و دو ماه حبس به‌صورت موقت آزاد شد.

به گزارش تسنیم به نقل از نشریه مارکا، دیوان عالی عدالت کاتالونیا اعلام کرد با تأمین قرار وثیقه یک میلیون یورویی برای دنی آلوز، او ساعت 11:30 صبح امروز به وقت محلی، از زندان برایانس 2 بارسلونا آزاد شده است.

 با نظر قاضی پرونده رسیدگی‌کننده به پرونده تجاوز آلوز به یک زن اسپانیایی در ماه دسامبر سال 2022، تا صدور حکم دادگاه تجدیدنظر آلوز می‌تواند به‌صورت مشروط از زندان خارج شود.

آلوز بابت جرمی که در دو سال پیش مرتکب شد، از سوی دادگاه به چهار سال و شش ماه حبس و پرداخت 150 هزار یورو غرامت به شاکی پرونده متهم شد که وکلای او به مورد نخست این حکم اعتراض کرده‌اند و پرونده برای بررسی مجدد به دادگاه تجدیدنظر ارجاع داده شده است. به همین دلیل نیز قاضی پرونده با تعیین شرط مصادره هر دو گذرنامه برزیلی و اسپانیایی آلوز و منع او از برقراری هرگونه ارتباط با شاکی با آزادی او به قید وثیقه تا زمان اعلام حکم نهایی موافقت کرده است. به این ترتیب بازیکن پیشین تیم‌های بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن پس از 14 ماه از زندان خارج شده است.

 

دنی آلوز از هفته گذشته فرصت داشت که وثیقه یک میلیون یورویی برای آزادی موقتش را فراهم کند، اما با وجود داشتن ثروتی حدود 50 میلیون یورو، تا به امروز نتوانسته بود این وثیقه را تأمین کند، چرا که حساب‌های بانکی وی در برزیل به دلیل شکایت همسر سابقش از پرداخت نشدن نفقه و هزینه نگهداری از فرزندان مشترکش با آلوز مسدود است. در واقع همین مسئله هم باعث شده بود که او نتواند غرامت 150 هزار یورویی شاکی را از جیب خود پرداخت کند و هموطنش نیمار آن را پرداخت کرد.

آلوز در حالی به قید وثیقه آزاد شده است که پیش از این مقامات قضایی اسپانیایی از بیم فرار او از این کشور و بازگشتش به برزیل - کشوری که با اسپانیا تفاهم‌نامه استرداد مجرمین ندارد - با آزادی موقت وی مخالفت می‌کردند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار