گوناگون

ترکیب احتمالی پرسپولیس در آخرین بازی سال

ترکیب احتمالی پرسپولیس در آخرین بازی سال

پرسپولیس با دو تغییر در آخرین دیدارش در سال ۱۴۰۲ به مصاف پیکان خواهد رفت.

بعد از تساوی در بازی کسل کننده دربی، پرسپولیس در آخرین بازی سال امروز میزبان پیکان خواهد بود و شاگردان اوسمار به مصاف شاگردان عنایتی خواهند رفت. پرسپولیس برای این بازی سروش رفیعی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و گولسیانی هم نمی‌تواند به علت مصدومیت تیمش را همراهی کند و برای چندمین بازی متوالی دور از ترکیب اصلی قرمزها خواهد بود. با این حال بازگشت کنعانی‌زادگان به ترکیب اصلی نکته امیدوار کننده برای پرسپولیسی‌ها خواهد بود.

شنیده‌ها از تمرینات پرسپولیس حاکی از آن است که اوسمار نسبت به بازی قبل دو تغییر در ترکیب تیمش ایجاد خواهد کرد. کنعانی زادگان بعد از پشت سر گذاشتن محرومیت خود به ترکیب اصلی باز خواهد گشت و جانشین علی نعمتی خواهد شد که در دربی و در پست مدافع میانی عالی کار کرد و بهترین بازیکن پرسپولیس از نظر آماری بود. محمد خدابنده‌لو هم دیگر تغییر سرخ‌پوشان خواهد بود و جانشین سروش رفیعی ۴ کارته می‌شود.

 

به این ترتیب ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی با پیکان به این شکل خواهد بود: علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، فرشاد فرجی، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، محمد خدابنده‌لو، اوستون اورونوف، امید عالیشاه، مهدی ترابی و عیسی آل‌کثیر.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار