گوناگون

ماجرای عجیب برکناری داریوش مصطفوی از کمیته‌های صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال!

ماجرای عجیب برکناری داریوش مصطفوی از کمیته‌های صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال!

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال از کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال کنار گذاشته شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از اعتمادآنلاین، داریوش مصطفوی که پیش از این در زمان سرپرستی حیدر بهاروند، ریاست شهاب‌الدین عزیزی خادم و دوره دوم حضور مهدی تاج در راس فدراسیون فوتبال به عنوان عضو و رئیس کمیته‌های صدور و استیناف مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال فعالیت کرده بود در دوره جدید کنار گذاشته شده است. 

در حالی که 9 فروردین ددلاین بارگذاری مدارک مربوط به مالکیت تیم‌های باشگاهی است و بعد از آن کمیته‌های صدور مجوز حرفه‌ای و استیناف فرصت محدودی برای بررسی مدارک تیم‌ها دارند ترکیب اعضای این دو کمیته تغییر کرده است. 

یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال به خبرنگار اعتمادآنلاین اطلاع داد داریوش مصطفوی، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال که سابقه چند دوره حضور و ریاست در کمیته‌های مربوط به صدور مجوز حرفه‌ای را در کارنامه دارد و در دوره قبل هم حضور فعالی در این جایگاه داشت کنار گذاشته شده است. 

این منبع آگاه در مورد دلیل حذف داریوش مصطفوی مدعی شد که مخالفت مصطفوی با حضور حمیدرضا آصفی، سخنگوی سابق وزارت امور خارجه در کمیته‌های مربوط به مجوز حرفه‌ای دلیل این اتفاق بوده است. این منبع آگاه گفت که یکی از وزرای دولت در این زمینه به مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال فشار آورده است. در نهایت نیز مهدی تاج در دور جدید شکل‌گیری کمیته‌های صدور مجوز حرفه‌ای برای داریوش مصطفوی حکم صادر نکرده است. 

داریوش مصطفوی در دوره قبل یکی از معدود نفرات مخالف حذف استقلال از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بود و اعتقاد داشت تا زمانی که کنفدراسیون فوتبال آسیا منابع مالی باشگاه‌های ایرانی را به دلیل تحریم آزاد نمی‌کند حق کنار گذاشتن تیم‌های ایرانی بابت بدهی را ندارد.

 

 

ارسال نظر

 • ali

  آصفی در کمیته های صدور مجوز حرفه ای ؟؟؟!!! به تاج فشار اوردن !!! مسئولین خوب به همدیگه نون قرض میدن ، هیچ کس سر جای خودش نیست ، واقعاً مدیریت کشور سقوط کرده

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار