گوناگون

رونالدو در پی تکرار حرکات جنجالی اش در لیگ عربستان

رونالدو در پی تکرار حرکات جنجالی اش در لیگ عربستان

کریستیانو رونالدو در نشست خبری پیش از دیدار النصر - العین درباره رفتارهایش در لیگ حرفه‌ای عربستان سعودی توضیح داد.

به گزارش پارسینه، رونالدو در یک نشست خبری درباره حرکاتش در واکنش به تشویق لیونل مسی در لیگ حرفه‌ای عربستان توضیحاتی ارائه داد.

به نقل از خبر ورزشی، النصر عربستان در حالی در دیدار برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میزبان العین خواهد بود که بازی رفت را با نتیجه ۱-۰ باخته است.

کریستیانو رونالدو در نشست خبری این دیدار درباره حرکاتش در واکنش به تشویق لیونل مسی در لیگ حرفه‌ای عربستان گفت: «من نمی‌توانم قول بدهم که این رفتارها را متوقف کنم و آنها را تکرار نکنم، زیرا من انسان هستم و هیچ انسانی کامل نیست و مرتکب خطا می‌شود.

برخی از مردم درک نادرستی از اتفاقات دارند و کارهای من همیشه به درستی درک نمی‌شود. کاری که در آن بازی انجام دادم و به خاطر آن جریمه شدم، سو تفاهم بود. من به کشوری که در آن زندگی می‌کنم احترام می‌گذارم. چنین رفتاری در اروپا طبیعی است و گاهی به دلیل اشتیاق و هیجانی که در بازی وجود دارد مرتکب خطا می‌شوید و چه کسی است که اشتباه نکند؟ اما من عمداً کار اشتباهی انجام نمی‌دهم.»

رونالدو درباره جبران باخت مقابل العین هم توضیح داد: «به دنبال پیروزی برابر العین هستیم و فردا با جدال مرگ و زندگی روبه‌رو هستیم. ان‌شاالله انتقام می‌گیریم و صعود می‌کنیم.»

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار