گوناگون

کنعانی زادگان در دربی بازی می کند؟

کنعانی زادگان در دربی بازی می کند؟

باشگاه پرسپولیس در نامه خود مدعی شده کارشناسان داوری تصمیم داور این مسابقه برای دادن اخطار به کنعانی‌زادگان را رد کرده‌اند و به همین دلیل کارت زرد چهارم او در این فصل باید پاک شود.

به گزارش همشهری آنلاین محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع ملی‌پوش پرسپولیس در بازی روز جمعه تیمش مقابل فولاد خوزستان از داور کارت زرد گرفت و با توجه به اینکه چهارمین کارت زرد خود در این فصل را دریافت کرد، حضور در دربی پایتخت را از دست داد. محرومیت کنعانی‌زادگان با اعتراض شدید پرسپولیسی‌ها همراه شد و این باشگاه با ارسال نامه‌ای خواستار بخشش کارت زرد این مدافع شده تا او بتواند در دربی به میدان برود. باشگاه پرسپولیس در نامه خود مدعی شده کارشناسان داوری تصمیم داور این مسابقه برای دادن اخطار به کنعانی‌زادگان را رد کرده‌اند و به همین دلیل کارت زرد چهارم او در این فصل باید پاک شود.

رسول باختر، کارشناس حقوق ورزشی در خصوص درخواست باشگاه پرسپولیس و قوانین مربوط به پاک شدن کارت‌های زرد گفت: «در مقررات آمده که تنها اگر کارتی داده شود که به بازیکن اشتباهی داده شود امکان پاک شدن وجود دارد. یعنی اگر بازیکن شماره 5 خطا کند و به بازیکن شماره 4 کارت داده شود و در هویت بازیکن اشتباهی رخ دهد، امکان پاک شدن اخطار وجود دارد. در اکثر موارد هم اعتراضات مورد پذیرش قرار نگرفته است.»

با این اوصاف محمدحسین کنعانی‌زادگان شانسی برای حضور در دربی پایتخت ندارد و پرسپولیس نمی‌تواند در بازی مقابل استقلال از او استفاده کند.

 

ارسال نظر

 • ایرانی

  خیر ایشان فقط در اتوبوس بازی می کند

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار