گوناگون

بلایی که مهاجم خارجی جنجالی بر سر پرسپولیس آورد

بلایی که مهاجم خارجی جنجالی بر سر پرسپولیس آورد

پرسپولیس اکنون در شرایطی باید نام یک بازیکن خارجی‌اش را از لیست خارج کند که همچنان نتوانسته با نبیل باهویی به نتیجه برسد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ با جذب نبیل باهویی و اوستون اورونوف اکنون جمع بازیکنان خارجی پرسپولیس از سهمیه مجاز عبور کرده و این باشگاه برای اینکه هم در سقف بودجه و هم سهمیه خارجی خود شرایط لازم را کسب کند، نیاز به خروج یکی از بازیکنان خارجی‌اش را دارد.

مطابق انتظار این باشگاه به دنبال خروج نام نبیل باهویی است؛ مهاجم جنجالی سرخ‌ها که در پنجره تابستانی و در ساعات پایانی بدون هماهنگی و رضایت یحیی گل محمدی و با نظر رضا درویش به این تیم اضافه شد و نتوانست البته انتظارات را برآورده کند.

درویش اما مدعی شده بود که قرارداد این بازیکن به شکلی است که در صورت عدم رضایت قادر به فسخ یکطرفه و بدون زیان خواهند بود. اما اکنون در شرایطی که این باشگاه هم از نظر فنی از شرایط مهاجم سوئدی خود رضایت ندارد و هم سهمیه خارجی‌هایش اشغال شده، طی مدت اخیر نتوانسته به راهکار مناسبی برای توافق با باهویی برای جدایی دست یابد.

باهویی که با قراردادی 360هزار دلاری به پرسپولیس پیوسته، در شرایط کنونی راضی به جدایی نیست و به نظر می‌رسد بند و توافق ابتدایی طرفین نیز تا این لحظه نتیجه بخش نبوده و این باشگاه برای خلاصی از این وضعیت باید با مهاجم سوئدی خود از حیث مالی به توافق دست یابد.

البته باشگاه پرسپولیس انتظار داشت در پنجره زمستانی این بازیکن را به دیگر تیم‌های داخلی واگذار کند و حتی بحث معاوضه وی نیز به میان آمد اما رفته رفته تیم‌هایی که در ابتدا پا پیش گذاشته بودند از پیشنهاد خود عقب‌نشینی کردند تا باهویی همچنان در لیست پرسپولیس باقی بماند.

پرسپولیس در حال حاضر محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحدت حنانوف، شهاب زاهدی، نبیل باهویی، عبدالکریم حسن و اوستون اورونوف را به عنوان بازیکن خارجی در اختیار دارد و باید دید مدیران این باشگاه قادر خواهند بود در فاصله کوتاه باقیمانده تا شروع دوباره فصل به توافق لازم با یکی از بازیکنان خارجی خود برای خروج از لیست دست یابند یا خیر.

وحدت حنانوف دیگر گزینه این باشگاه بود که اوسمار البته تا این لحظه مخالف جدایی‌اش شده و این مدافع تاجیکستانی که در جام ملت‌ها نیز نمایش موفقی از خود به جا گذاشته و چند باشگاه داخلی را نیز خواهان خود می‌بیند، به دلیل چند پسته بودن بازیکن موردعلاقه سرمربی کنونی پرسپولیس است.

با این شرایط همه در انتظار مشخص شدن وضعیت نبیل باهویی هستند؛ بازیکنی که با حضور شهاب زاهدی، عیسی آل‌کثیر و همچنین اورونوف مطمئنا کمترین فرصت را نیز در این تیم در ادامه فصل در صورت ادامه همکاری خواهد داشت و تنها هزینه بزرگی روی دوش سرخ‌ها خواهد گذاشت.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار