گوناگون

سرمربی قطر: در ۹۰ دقیقه کار ایران را تمام می‌کنیم

سرمربی قطر: در ۹۰ دقیقه کار ایران را تمام می‌کنیم

سرمربی تیم ملی قطر درمورد اینکه آیا بازی با ایران، سخت‌ترین دیدار قطر است، گفت: ایران تیمی بسیار قوی است. هیچ تیمی را دست کم نگرفتیم و فردا با ایرانی بازی می‌کنیم که هدف و انگیزه مشابه با ما دارد.

پارسینه:  تین تین مارکز در نشست خبری پیش از بازی با ایران در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: بازی سختی است و ششمین دیداری است که در این مسابقات انجام می‌دهیم. تمرکز بالایی داریم تا بازی خوبی را ارائه کنیم.

وی افزود: با قدرت و تمرکز کافی به بازی فردا می‌آییم و می‌خواهیم مقابل ایران به پیروزی برسیم.


سرمربی تیم ملی قطر درمورد اینکه آیا بازی با ایران، سخت‌ترین دیدار قطر است، گفت: ایران تیمی بسیار قوی است‌. هیچ تیمی را دست کم نگرفتیم و فردا با ایرانی بازی می‌کنیم که هدف و انگیزه مشابه با ما دارد.

مارکز درمورد ایجاد انگیزه برای بازیکنان قطر که تجربه قهرمانی در این رقابت‌ها را دارند، عنوان کرد: می‌خواهیم به فینال برسیم و سختی بازی با ایران را می‌دانیم. ایران سال‌هاست که این رقابت‌ها را نبرده ولی می‌خواهیم به فینال برسیم و تلاش می‌کنیم که قهرمان شویم

 

لوپز درباره برنامه‌اش برای کنترل ضدحملات ایران هم توضیح داد: می‌دانیم که خط حمله ایران خیلی قدرتمند است و تلاش می‌کنیم که آنها را کنترل کنیم اما نمی‌توانم توضیح دهم که چه برنامه‌ای دارم و فردا در زمین خواهیم دید.

وی درپاسخ به این سوال که ایا برای ضربات پنالتی هم برنامه دارند، عنوان کرد: می‌خواهیم در زمان عادی بازی و ۹۰ دقیقه به برتری برسیم.

سرمربی قطر درخصوص شرایط مصدومان این تیم گفتد بازیکنان مصدوممان را در بازی فردا داریم و می‌خواهیم بدون ترس وارد زمین شویم. می‌خواهیم بهترین عملکردمان را در بازی فردا داشته باشیم.

لوپز درخصوص انتخاب داور کویتی برای بازی فردا اضافه کرد: فقط روی تیمم تمرکز کرده‌ام و به داور و باقی موارد توجه نمی‌کنم.

وی درمورد سبک بازی قطر مقابل ایران، پاسخ داد: شیوه خودمان را در بازی فردا داریم. ممکن است که از بازیکنان تهاجمی استفاده کنم، شاید هم این کار را نکنم. می‌خواهیم ببریم و ممکن است سبک بازی‌مان تهاجمی یا تدافعی باشد.

سرمربی تیم ملی قطر درخصوص شرایط جسمانی شاگردانش، تاکید کرد: فقط ۲ روز فرصت ریکاوری داشتیم. بازی فردا سخت‌ترین بازی ما است. تمام توانمان را برای بازی فردا می‌گذاریم و می‌دانیم جایی هستیم که نام‌های بزرگی مانند استرالیا نتوانسته‌اند به آن برسند. تیم‌های قوی‌تر هم حذف شده‌اند و هر چیزی ممکن است.

لوپز ادامه داد: تلاش می‌کنم به بازیکنان فرصت بازی کردن بدهم و مطمئن شوم که آنها آمادگی بازی کردن دارند. درست است که فرصت کمی برای آماده‌سازی داشتیم اما تیم ما انگیزه بسیار بالایی دارد. از تمام امکانات لازم استفاده کردیم که به این سطح برسیم و حالا می‌خواهیم به فینال برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که شکست در نیمه نهایی برای او ناکامی محسوب می‌شود، گفت: این دومین بار است که به نیمه نهایی رسیده‌ایم. انگیزه لازم را برای رسیدن به فینال داریم. نمی‌توانم بگویم که نرسیدن به فینال شکست است. فکر نمی‌کنم اینطور باشد. با این حال می‌خواهیم و رویای این را داریم که قهرمان شویم. برای توصیف شرایط ما باید بگویم، استرالیا، ژاپن و عربستان در رسیدن به این مرحله ناکام بوده‌اند.

منبع: فارس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار