گوناگون

دردسر بزرگ ویرا برای سرمربیگری در پرسپولیس

دردسر بزرگ ویرا برای سرمربیگری در پرسپولیس

به اذعان برخی از بازیکنان پرسپولیس، سرمربی جدید این تیم برای جمع کردن حواشی شخصیت کاریزماتیکی ندارد.

به گزارش پارسینه و به نقل از فارس؛ پس از قطعی شدن جدایی یحیی گل‌محمدی از  پرسپولیس ، در نهایت اوسمار ویرا دستیار او به سمت سرمربیگری پرسپولیس رسید که البته این انتخاب با واکنش‌های منفی روبه‌رو شد، چرا که هواداران پرسپولیس اعتقاد داشتند این تیم نیاز به یک مربی خارجی مطرح دارد نه کسی که هیچگاه به عنوان سرمربی در تیم بزرگی کار نکرده است. با  این همه ویرا کار خود را در میان هجمه شدید آغاز کرده و چالش بزرگی پیش‌رو دارد چرا که این مربی برزیلی باید در اولین گام تیمش را در لیگ برتر هدایت کند و در اراک به مصاف تیم متحول شده آلومینیوم برود.

خارج از انتقادهایی که به ویرا از سوی هواداران پرسپولیس وارد شده موضوع دیگری وجود دارد که برای این مربی یک چالش سخت خواهد بود و آن اینکه برخی از بازیکنان این تیم اعتقاد دارند این مربی  برزیلی برای هدایت پرسپولیس به عنوان نفر اول کاریزماتیک نیست و در چنین شرایطی برای کار کردن در  تیم بزرگی مثل پرسپولیس او قطعاً با بازیکنان دچار مشکل خواهد شد.

در نیم فصل  اول که گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس بود در یکی دو بازی، بازیکنانی که تعویض شده بودند در رختکن رفتار عجیبی نسبت به ویرا انجام داده بودند و حالا مشخص نیست که این مربی برزیلی در این شرایط که قرار است به عنوان نفر اول کار کند قادر خواهد بود علاوه بر مسائل فنی، مسائل حاشیه‌ای را در تیم مدیریت کند یا نه؟ بازیکنان پرسپولیس در یک فصل و نیم اخیر بارها از کاریزماتیک نبودن ویرا صحبت کرده بودند و در این شرایط به نظر می‌رسد که هواداران پرسپولیس در نیم‌فصل دوم باید منتظر حاشیه‌های زیادی باشند. ویرا در چالش سختی قرار گرفته و شاید خودش بهتر از هر کسی بداند در این وضعیت، عدم نتیجه‌گیری خیلی زودتر از پایان فصل او را راهی کشورش خواهد کرد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار