گوناگون

بیرانوند راز صعود ایران را فاش کرد

بیرانوند راز صعود ایران را فاش کرد

دروازه‌بان تیم ملی فتبال کشورمان گفت: همدل بودیم، با قلب‌مان و برای پرچم کشور بازی کردیم.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر آنلاین؛ علیرضا بیرانوند پس از حذف ژاپن و صعود ایران به نیمه نهایی جام ملت‌ها، اظهار داشت: قبل از بازی گفتم حیف است یکی از این دو تیم حذف شود. خوشحالم که ما اینجا ماندیم. تیم بزرگ ژاپن یکی از مدعیان اصلی قهرمانی بود و به خانه‌اش بر می‌گردد. به قول سرمربی تیم تا فردا قبل از تمرین خوشحالی می‌کنیم. بعد از آن باید فراموش کنیم و برای بازی مهمی که می‌تواند ما را به فینال برساند، تمرکز کنیم.

وی درمورد اینکه آیا فکر می‌کرد نتیجه این بازی برگردد، گفت: با انرژی که من در رختکن دیدم، شک نکنید. فقط به مردم فکر می‌کردیم. می‌دانستیم از ما انتظار دارند. بعد از گلی که خوردیم 10 دقیقه عالی بودیم و بعد از آن به خودمان باور داشتیم که می‌توانیم این تیم را شکست بدهیم. هر تیم دیگری بود شاید عقب می‌کشید ولی واقعا این اتفاق برای ما نیفتاد. دیدید که یک نیمه کاملا یکطرفه بود. دست تک تک بچه‌ها را می‌بوسم که نشان دادند لیاقتشاتن همین است. ان‌شاالله با دست پر به ایران برگردند.

دروازه‌بان تیم ملی درخصوص اینکه راز پیروزی تیم ملی چه بود، عنوان کرد: ما همدل بودیم. با قلبمان و برای پرچم کشورمان بازی کردیم. می‌دانستیم ژاپن بازیکنان بزرگی دارد. همه ستاره هستند. شاید 25 بازیکن در تیم‌های خوب اروپا دارند. ما هم بازیکنان بزرگی در ایران و اروپا داریم. از اول هم آمده بودیم که 7 بازی انجام بدهیم. الان 5 بازی را پشت سر گذاشتیم و ان‌شاالله اتفاق خوبی بیفتد.

 

ارسال نظر

 • الف

  صد آفرین به بازیکنان غیور تیم ملی و هرار آفرین به امیر خان قلعه نوعی و همکارانش که با کمترین توقع و امکانات ،بهترین بازی ها را تا اینجا تیم ملی انجام داده و دل مردم را شاد نموده است در صورتی که تربیانی مثل کی روش که ادعایش را تریلی 18 چرخ نمی کشید و در همه شئونات مدیریتی فدراسیون دخالت هم میکرد با آن همه امکانات و دستمزد و پاداش های کلان در همین مسابقات آسیتئی حذف شد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار