گوناگون

پشت پرده مخالفت با حضور دستیار ایرانی در پرسپولیس!

پشت پرده مخالفت با حضور دستیار ایرانی در پرسپولیس!

سیدجلال حسینی مخالف حضور دستیار ایرانی در پرسپولیس است.

پارسینه: مدیرعامل پرسپولیس در آخرین اظهارنظرش درمورد تقویت کارفنی سرخپوشان مدعی شد که دو دستیار که یکی از آنها خارجی و دیگری ایرانی خواهد بود به کادرفنی سرخپوشان اضافه خواهد شد. در همین راستا خبرهایی مطرح شد مبنی‌بر اینکه حسین عبدی و وحید هاشمیان گزینه‌های مدنظر باشگاه برای تقویت کادرفنی سرخپوشان هستند.

 این درحالی است که سیدجلال حسینی چندان از اضافه شدن مربی ایرانی به کادر سرخپوشان استقبال نمی‌کند. از این جهت که مسئولان باشگاه پرسپولیس با این وعده او را برگرداندند که بعد از اوسمار نفر اول کادرفنی باشد و حواشی مربوط به تیم را نیز او جمع کند. در شرایط فعلی نیز اگر قرار باشد پرسپولیس برای اوسمار دستیار اول ایرانی استخدام کند آن وقت باید منتظر واکنش سیدجلال هم باشیم.

ناگفته نماند که خود اوسمار نیز از این تصمیم باشگاه استقبال نکرده و مدعی شده فقط یک مربی را برای تمرین دادن گلرها به کادرش اضافه خواهد کرد. در این میان مطرح شدن نام‌های چون وحید هاشمیان و حسین عبدی برای تقویت کادرفنی سرخپوشان بیشتر شبیه ترفندی برای آرام کردن فضایی بود که علیه مدیریت باشگاه پرسپولیس برای انتخاب اوسمار وجود داشت. البته ناگفته نماند که هوادار متمول یکی از حامیان عبدی برای حضورش در کادرفنی پرسپولیس بوده و هست.

 

منبع: فرهیختگان

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار