گوناگون

تاریخ و ساعت دقیق بازی های تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا

تاریخ و ساعت دقیق بازی های تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا

هجدهمین دوره رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا از امروز جمعه با حضور ۲۴ تیم در شش گروه چهار تیمی به میزبان قطر آغاز می‌شود که در نخستین دیدار قهرمان دوره گذشته به میدان خواهد رفت.

به گزارش پارسینه و به نقل از تسنیم؛ هجدهمین دوره این مسابقات در شرایطی از امروز جمعه ۲۲ دی با حضور تیم ملی فوتبال ایران آغاز می شود که ملی پوشان کشورمان امیدوارند بتوانند پس از ۴۸ سال یک قهرمانی دیگر به سه دوره گذشته اضافه کنند.

تیم ملی فوتبال ایران در این دوره از مسابقات با تیم های فلسطین، امارات و هنگ کنگ همگروه است و با هدایت امیر قلعه نویی امیدوار است بتواند پس از ۴۸ سال دوباره قهرمان قاره کهن شود و طلسم سالها قهرمان نشدن را بشکند و چهارمین جام را به دست بیاورد.

تیم ملی فوتبال قطر که در دوره گذشته عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داده بود، امیدوار است این بار در خانه بتواند دوباره جام را بالای سر ببرد. عنابی ها که با کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی ایران به نزدیکی جام ملت ها رسیده بودند، پس از آن که مرد پرتغالی نتوانست رضایت آنها را جلب کند به همکاری با او پایان دادند تا کی روش به جام ملت ها نرسد.

در دو گزارش تاریخچه جام ملت های آسیا در قرن بیستم (از سلطه فوتبال ایران بر آسیا تا عبور از جنگ و تحقیر کره‌جنوبی) و قرن بیست و یکم (تراژدی‌های تلخ و کابوس تیم ملی فوتبال ایران/ چشم آبی هم کاری نکرد) را منتشر کرد و از امروز با گزارش، اخبار و مطالب تحلیلی تا پایان هجدهمین دوره به این رویداد جذاب قاره کهن خواهد پرداخت.

تاریخ و ساعت دقیق بازی های تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا

جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲

گروه A: قطر - لبنان، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه لوسیل

شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲

گروه B: استرالیا - هند، ساعت ۱۵ در ورزشگاه احمد بن علی

گروه A: چین - تاجیکستان، ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

گروه B: ازبکستان - سوریه، ساعت ۲۱ در ورزشگاه جاسم بن حمد

یکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲

گروه D: ژاپن - ویتنام، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه

گروه C: امارات - هنگ‌کنگ، ساعت ۱۸ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

گروه C: ایران - فلسطین، ساعت ۲۱ در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲

گروه E: کره جنوبی - بحرین ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد

گروه D: اندونزی - عراق، ساعت ۱۸ در ورزشگاه احمد بن علی

گروه E: مالزی - اردن، ساعت ۲۱ در ورزشگاه الجنوب

سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲

گروه F: تایلند – قرقیزستان، ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

گروه F: عربستان – عمان، ساعت ۲۱ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲

گروه A: لبنان - چین، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه

گروه A: تاجیکستان - قطر، ساعت ۱۸ در ورزشگاه البیت

پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲

گروه B: سوریه - استرالیا، ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد

گروه B: هند - ازبکستان، ساعت ۱۸ در ورزشگاه احمد بن علی

گروه C: فلسطین - امارات، ساعت ۲۱ در ورزشگاه الجنوب

جمعه ۲۹ دی ۱۴۰۲

گروه D: عراق - ژاپن، ساعت ۱۵ در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

گروه D: ویتنام - اندونزی، ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

گروه C: هنگ‌کنگ - ایران، ساعت ۲۱ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲

گروه E: اردن - کره جنوبی، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه

گروه E: بحرین - مالزی، ساعت ۱۸ در ورزشگاه جاسم بن حمد

یکشنبه اول بهمن ۱۴۰۲

گروه F: عمان - تایلند، ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

گروه F: قرقیزستان - عربستان، ساعت ۲۱ در ورزشگاه احمد بن علی

دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲

گروه A: تاجیکستان - لبنان، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه جاسم بن حمد

گروه A: قطر - چین، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲

گروه B: سوریه - هند، ساعت ۱۵ در ورزشگاه البیت

گروه B: استرالیا - ازبکستان، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الجنوب

گروه C: هنگ‌کنگ - فلسطین، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

گروه C: ایران - امارات، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲

گروه D: ژاپن - اندونزی، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه

گروه D: عراق - ویتنام، ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد

پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲

گروه E: کره جنوبی - مالزی، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الجنوب

گروه E: اردن - بحرین، ساعت ۱۵ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

گروه F: قرقیزستان - عمان، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

گروه F: عربستان - تایلند، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

مرحله یک‌هشتم نهایی

یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲

بازی شماره ۳۷: صدرنشین گروه B - تیم سوم یکی از گروه‌های C ،A یا D، ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد

بازی شماره ۳۸: تیم دوم گروه A - تیم دوم گروه C، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه احمد بن علی

دوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲

بازی شماره ۳۹: صدرنشین گروه D - تیم سوم یکی از گروه‌های E ،B یا F، ساعت ۱۵ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

بازی شماره ۴۰: صدرنشین گروه A - تیم سوم یکی از گروه‌های D ،C یا E، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه البیت

سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

بازی شماره ۴۱: تیم دوم گروه B - تیم دوم گروه F، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الجنوب

بازی شماره ۴۲: صدرنشین گروه F - تیم دوم گروه E، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشن سیتی

چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

دیدار شماره ۴۳: صدرنشین گروه E - تیم دوم گروه D، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه

دیدار شماره ۴۴: صدرنشین گروه C - تیم سوم یکی از گروه‌های B ،A یا F، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

مرحله یک‌چهارم نهایی

جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲

دیدار شماره ۴۵: بازی شماره ۳۸ - بازی شماره ۳۹، ساعت ۱۵ در ورزشگاه احمد بن علی

دیدار شماره ۴۶: بازی شماره ۳۷ - بازی شماره ۴۲، ساعت ۱۹ در ورزشگاه الجنوب

شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

دیدار شماره ۴۷: بازی شماره ۴۴ - بازی شماره ۴۳، ساعت ۱۵ در ورزشگاه اجوکیشن سیتی

دیدار شماره ۴۸: بازی شماره ۴۰ - بازی شماره ۴۱، ساعت ۱۹ در ورزشگاه البیت

مرحله نیمه‌نهایی

سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

دیدار شماره ۴۹: بازی شماره ۴۵ - بازی شماره ۴۶، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه احمد بن علی

چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

دیدار شماره ۵۰: بازی شماره ۴۷ - بازی شماره ۴۸، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه الثمامه

فینال ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

برنده دیدارهای ۴۹ و ۵۰، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه لوسیل

 

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    نمای روز

    اخبار از پلیکان

    داغ

    حواشی پلاس

    صفحه خبر - وب گردی

    آخرین اخبار